טירה יוצאת למשחק חוץ מול הפועל רובי שפירא: "לא נופלים מאף קבוצת צמרת ולא מפחדים מאף יריבה"

מ.ס טירה תתארח מחר למשחק מותח אצל קבוצת הצמרת הפועל "רובי שפירא". סמארה: "נבוא לשחק על תוצאה, לא מפחדים מאף יריבה". 

בטירה מצפים למפגש שיתקיים מחר באצטדיון בנשר. הקבוצה שפתחה בצורה קשה מאוד את העונה, הצליחה להשכיח זאת לכולנו ולהתחשב בה כאחת מהקבוצות האיכותיות בליגה ויותר מכך, המסוכנות. בחודשים האחרונים ומאז שטירה עברה את מתיחת הפנים הגדולה והשינוי בסגל שלה, היא לא איבדה נקודות רבות. להשוואה, בשבעת המחזורים הראשונים של הסיבוב הראשון טירה צברה 7 נקודות בלבד ואילו בשבעת המחזורים הראשונים מאז פתיחת הסיבוב השני היא צברה 12 נקודות וזה מעיד על השינוי המדובר.

שחקני מ.ס טירה

צילום: נזיה סולטאן

מנגד, בצד היריבה תעמוד קבוצת צמרת עם מאמן חדש על הקווים כשפטריסיו סייג ידריך לראשונה את קבוצתו החדשה הפועל "רובי שפירא". קבוצת האוהדים האדומה אמנם עברה משבר לאחרונה, אך היא לחלוטין עדיין בתמונת מאבק העלייה כך שלא תרים ידיים מול טירה.

בהיבט סגל הקבוצות, טירה תגיע ללא בן בן שושן שסובל מקרע ברצועה הצולבת ולא ישוב למשחק פעיל העונה. כמוכן סמיר עבד אלחי שסוחב פציעה מזה תקופה ארוכה אך בכל זאת לקח חלק בכל משחקי הקבוצה האחרונים ומוחמד ג'נדייה נמצאים בספק. 

שלום אדרי מול עאהד עזאם במפגש הראשון ביניהם

צילום: נזיה סולטאן

מאמן מ.ס טירה מוחמד סמארה אמר ליאללה ספורט לקראת ההתמודדות: "אנחנו לא אותה טירה של הסיבוב הראשון, מול הפועל ירושלים נשדדנו אבל גם אותם היינו צריכים לנצח. אנחנו מתכוננים למשחק מול "רובי שפירא" כמו כל משחק כי מבחינת יכולת אנחנו לא נופלים מאף קבוצה בצמרת ואנחנו לא מפחדים מאף יריבה, נבוא לשחק התקפי ולהשיג 3 נקודות. מצפה לנו משחק קשה מאוד ואנחנו יודעים מה מצפה לנו. נבוא לשחק על תוצאה כי זה מה שקובע בסוף".

על היריבה שמגיעה עם מאמן חדש: "לא תמיד זה מוקש, זה תלוי איך השחקנים התחברו אליו ואם הוא מבין איזה שחקנים נמצאים אצלו, תוך שבוע אי אפשר לעשות קסמים וזה בעיקר מנטלי. 'רובי שפירא' קבוצה מצוינת עם סגל שחקנים מהטובים בליגה אבל אנחנו מסתכלים על כל יריב בגובה העיניים וניתן את המקסימום. הם אולי פייבוריטים בספסל שלהם אבל ב-11 שלנו אנחנו מסתכלים אחד לשני בגובה העיניים".

על חסרונו של בן בן שושן: "מכה רצינית לחלק הקדמי שלנו אבל אנחנו מוצאים את הפתרונות".

#מסטירה

כתבות נוספות