הערב: שפרעם מתארחת בטדי ותנסה לשבור את רצף ההפסדים מול הפועל ירושלים

הפועל שפרעם תתארח הערב בטדי במטרה לשבור את רצף ההפסדים של החודש האחרון. אבו רקיק: "הביזיונות שחווינו לאחרונה לא הולמים אותנו, צריכים לחזור לרעב ולתשוקה שלנו"  

שפרעם תתארח הערב(חמישי) באצטדיון טדי למשחק מול הפועל ירושלים. עונה לא פשוטה עוברת על הפועל שפרעם שפתחה אותה בצורה קשה וחוותה רגעים קשים שהשיא שלהם היה באי הופעה למשחק ליגה אך מאז הצליחה להתאושש והפכה לאחת הקבוצות החזקות בליגה שגם עשתה מסע נפלא בגביע המדינה, אלא שבשבועות באחרונים היא מתקשה לא מעט וצברה כבר רצף שלילי של ארבעה הפסדים אותו תנסה לעצור הערב.

רוצים לצאת מהמשבר. שחקני שפרעם

צילום: חליל חאדר 

הפועל ירושלים יריבה לא פשוטה שכמעט כל קבוצות הליגה שהתארחו אצלה בטדי העידו על משחק קשה ולזה גם מצפה שפרעם. בהיבט סגל הקבוצה, יחסרו שלומי מראד הסובל מפציעה וקאסם נג'אר שירצה עונש הרחקת צהובים.

מאמן הקבוצה אברהים אבו רקיק אמר ליאללה ספורט:"מצפה לנו משחק קשה מול קבוצה מצוינת שנמצאת בתקופה מצוינת ותופסת אותנו בתקופה לא טובה, נראה שהמתח אצלנו ירד לצערי הרב וחייבים לשנס מותניים, לאגור כוחות מחודשים ולחזור לרעב ולתשוקה שלנו אחרת נסתבך בתחתית". 

על ההכנות למשחק הוסיף: "עשינו שבוע אימונים יוצא מן הכלל ואני מאוד מקווה שהשחקנים יתפוצצו היום ויעשו עבודה טובה במגרש, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו יותר את הביזיונות שחווינו לאחרונה, זה לא הולם אותנו ואת הרצון של הקבוצה לסיים במקום הכי טוב שיש".

אברהים אבו רקיק

צילום: חליל חאדר 

#הפועלשפרעם #הפועלירושלים

כתבות נוספות