מחוז צפון א': ניצחון בכורה לאיימן חלאילה בכאוכב, שוב תיקו לבני ממב"ע

ליגה ב' מחוז צפון א': ניצחון בכורה לכאוכב ואיימן חלאילה, כפר מנדא ניצחה את בועיינה בקרב הצמות בין סגניות המוליכה. 

הפועל איחוד בני סמיע - הפועל כאוכב ניצחון בכורה למאמן איימן חלאילה עם הפועל כאוכב באמצעותו המוליכה חיזקה את מעמדה בצמרת כשגברה על בני סמיע. המשחק היה צמוד ומותח אך עלי חביב אללה היה שם במקום ובזמן הנכון והכריע את ההתמודדות הזו עם שער משלו שהעניק את מלוא הנקודות לקבוצתו הפועל כאוכב. 

אחווה כפר מנדא - הפועל בועיינה  אחד המשחקים המרתקים ביותר של העונה הפגיש היום בין כפר מנדא הניצבת במקום השני לבין הפועל בועיינה השלישית בטבלה. המשחק נפתח מתוח וקצבי אך בכל זאת המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים. 

במחצית השנייה המקומיים השתפרו ובדקה ה-62׳ אחמד חג׳יר כבש את השער היחידי במשחק הזה שקבע 1:0 לכפר מנדא. בדקה ה-90׳ שתי הקבוצות נותרו בעשרה שחקנים כאשר אחמד מנדלאוי הורחק מצד כפר מנדא ועומר סבע הורחק מצד האורחים. בסופו של דבר מי שיצאה עם שלוש הנקודות היקרות זו כפר מנדא שהגדילה את הפער מהפועל בועיינה ל-11 נקודות. 

קרובים להשגת המטרה. שחקני כאוכה

צילום: רמזי אבו אל היג'א

בני ממב״ע הגולן - בית״ר נהריה בני הגולן אירחה אמש במגרשה הביתי בטובא את בית״ר נהריה שבסיומו רצתה להשכיח את המפגש הראשון שהתקיים העונה בין השתיים בו ממב״ע הפסידה 2-6. ממב״ע פתחה את המשחק בצורה נהדרת וכבר בדקה ה-19׳ ת׳אאר עמאשה העלה את בני הגולן ליתרון לאחר מבצע אישי אדיר ובישול מצוין של נאג׳י אבו ג׳בל.

נהריה הגיבה מהר ובדקה ה-25׳ מריק שמחייב הצליח להשוות את התוצאה ל-1:1, תוצאה שנשמרה עד לתום המחצית.

החצי השני נפתח בטירוף וכבר לאחר שתי דקות נהריה ניצלה טעות איומה בהגנת ממב״ע ועלתה ל-2:1 משערו של ירין פרינטי. בני הגולן הגיבה מהר מאוד ומיד לאחר מכן ממב״ע השוותה ל-2:2 לאחר שעאמר אבו ג׳בל הכניע את השוער באחד על אחד.  בדקות הביום נהריה הייתה טובה יותר אך גם היא וגם ממב"ע לא הצליחו להכריע את המשחק לטובתן.

שחקני ממב"ע גולן

במשחקים נוספים שהתקיימו אתמול: צעירי כפר כנא 0-0 צעירי טמרה, צעירי שפרעם 0-0 בני כאבול, מכבי נחף ניצחה את אחווה עראבה בחוץ מצמד של מוחמד שלאעטה (38׳ ו78׳) ושער של מוהנד ריאן בדקה ה-90׳ העניק לנחף ניצחון גדול על עראבה שממשיכה להסתבך. המאמן אחמד סבע וקבוצתו בני מג׳דל כרום הפסידה בבית 2:1 למעלות כשדודו אפללו העלה את מג׳דל כרום ליתרון מוקדם בדקה השלישית, אבל אופק בנטלולה (64׳) ושלומי ביטון (86׳) השלימו את המהפך לאורחים.


כתבות נוספות