סלים עמאש כבש שער מכריע והעניק לקבוצתו היצחון בקרב הצמרת מול קטמון:"אני מקבל פרגון אדיר"

סלים עמאש העניק לקבוצתו ניצחון יקר בזכות שער מכריע מול קטמון: "כיף לי בחדרה, אנחנו משפחה וזה סוד ההצלחה שלנו. בעונה הבאה שואף לשחק בליגת העל".

כובש שער הניצחון של הפועל חדרה אמש מול הפועל קטמון הוא אחד מהשחקנים המשמעותיים והותיקים בסדל הפועל חדרה. הקשר המוכר שכבש את השער היחידי במשחק וגם העניק לקבוצתו שללא ספק קיבלה את תואר הפתעת העונה של הלאומית על אף שרק הצטרפה אליה בפתיחת העונה מליגה א', אמר ליאללה ספורט: "אנחנו משחקים ממשחק למשחק , ומה שבא יהיה ברכה". סלים התייחס לשער הניצחון שכבש כשהוסיף: "ניצחנו קבוצה קשה שרק לפני כמה שבועות רצה חזק בצמרת. הקבוצה וחדר ההלבשה מגובשים מאוד ומרגישים כמו משפחה שזה סוד ההצלחה שלנו. גם הפרגון שאני מקבל הוא אדיר".

סלים עמאש / צילום: אבי רביבו הפועל חדרה נחשבת כיום שני מחזורים לפני תום הסיבוב השני להפתעה הליגה הלאומית כשהיא ממוקמת במקום הרביעי עם 41 נקודות במאזנה ומפריד בינה לבין ראשל"צ שתופסת את המקום השני נקודה אחת בלבד. סלים התייחס לעצם העובדה שקבוצתו עוברת עונה מוצלחת מעבר למצופה: "אנחנו משחקים כל משחק לגופו, התוכניות של הפועל חדרה בכלל הייתה רק להישאר ליגה, עובדה שאין לשחקנים מענקי עלייה. נשארו לנו שני משחקים קשים לתום העונה הסדירה נגד בני לוד והפועל כפר סבא, שני משחקים קשים נגד שתי קבוצות שזקוקות לנקודות ואנחנו מקווים לעבור אותם בצורה חיובית".

סלים עמאש, דיאא לבאבידי ועלי חטיב על השאיפות החדשות של הקבוצה: "הליגה מפתיעה.בכל שבוע אתה יכול למצוא את עצמך במקום אחר בטבלה. אמרתי שנשחק ממשחק למשחק אבל ברור לנו שאם נהיה צמודים לצמרת בפליאוף העליון, אנחנו נילחם עד הסוף. יהיה מדהים לתרגם את ההצלחה שלנו השנה בעליית ליגה". כשנשאל על עתידו האישי סלים היה החלטי: "אני מקווה מאוד שבשנה הבאה אשחק בליגת העל ולשם אני מכוון וכמובן שיהיה מאוד משמח לעשות את זה עם הפועל חדרה. יש לי איתם הסכם לעוד שנתיים ומקווה שנשיג את העלייה כי כיף לי בחדרה".

#הפועלחדרה

כתבות נוספות