שחקן נערים ב' מהפועל אכסאל הותקף על ידי אמו של שחקן מהקבוצה היריבה

אירוע אלים במשחק נערים ב': שחקן הפועל אכסאל הותקף על ידי אמו של שחקן מהקבוצה היריבה. 

השבוע נערך במגרשי אתוס משחק ליגת נערים א' בין הפועל אכסאל לבית"ר חיפה. על סף המחצית השופט הרחיק שחקן של אכסאל, בהחלטה מוצדקת, ובמחצית השנייה מתברר שהחלטות השיפוט עוררו לא מעט סערות כאשר מי שהובילה בדקות אלו היא אכסאל.

התפנית בעלילה החלה בעיצומה של המחצית השנייה כששוער אכסאל ביצע עבירה, לטענת אנשי קבוצתו היא נעשתה מחוץ לרחבה, אך הוא שרק לנקודה הלבנה, מה שהוביל לשוויון 1-1 בין הקבוצות כאשר מהומה פרצה בין הילדים אך נציגי הקבוצות והכוח שהיה במגרש השתלט עליה ומנע ממנה להתפתח אך לא לזמן רב.

בדקה ה-70' לאחר עבירות מרובות שנצפו על כר הדשא, שלף השופט כרטיס אדום לאחד משחקני אכסאל לאחר שהתפתחה תגרה בינו לבין שחקן בית"ר חיפה על הרחקת כדור. הרחקת שחקן אכסאל כתוצאה מהתגרה רק הובילה להתחממות נוספת על כר הדשא בה לקחו חלק שחקני ספסלי שתי הקבוצות שפרצו לכר הדשא והחלו לריב אך הגרוע ביותר הייתה פריצת חלק מההורים שהיו ביציע לתוך כר הדשא והמהומות שגרמו להפסקת המשחק. 

אירוע השיא במשחק הגיע כשאמו של אחד השחקנים הכתה ילד אחר המשחק באכסאל יריבתו של בנה שהיה על וכתוצאה מהמכה שקיבל אף נלקח לביה"ח הקרוב לקבלת טיפול רפואי. אביו של הילד מספר: "הייתה הרגשה מפחידה מאוד. המשחק הזה היה חשוב לבן שלי כשמגלה כישרונות של ההתאחדות לכדורגל צפה בו".

 פציעת אחד המשתתפים במהומה

 הילד הפצוע רגע אחרי המהומה

תיעוד המכה שקיבל הילד 


כתבות נוספות