איימן חלאילה בין המועמדים לאימון הפועל "רובי שפירא"

איימן חלאילה עלה כמועמד לאימון הפועל "רובי שפירא". נעשתה פנייה ראשונה והמאמן סרב, בקבוצה יקבלו החלטה האם לחדש את המשא ומתן.

מועדון הכדורגל הפועל "רובי שפירא" הודיע אמש באופן רשמי על סיום דרכו של המאמן עודד קוטר. בהודעה הרשמית של הקבוצה נאמר: "עודד קוטר הגיע אלינו בפתיחת העונה שעברה ויחד איתו עברנו תקופה נהדרת, מרובת הצלחות. למן הרגע הראשון שלו אצלנו הוא התחבר מאוד למועדון ולאנשים סביבו, נתן את כל כולו להצלחת המועדון ועל כך נתונה לו תודתנו. אנחנו רוצים לאחל לעודד קוטר היקר המון הצלחה בהמשך דרכו המקצועית, ובטוחים שנשוב לשתף פעולה בעתיד. בימים הקרובים ימונה מאמן חדש למועדון, ואנחנו נודיע על כך בצורה מסודרת. תודה רבה על הכל עודד, אוהבים אותך!".

איימן חלאילה

צילום: אבי רביבו

ברשימת המועמדים לאימון הקבוצה נמצא המאמן איימן חלאילה. איימן,שהתחיל את העונה כעוזר מאמן בבני סכנין וסיים את דרכו יחד עם פליקס נעים, מונה לפני כשבועיים לתפקיד מאמן כאוכב בליגה ב' וכעת עלה כמועמד לאמן את הקבוצה מצמרת ליגה א'.

מקורבים לצדדים סיפרו כי "רובי שפירא" כבר הביעה התעניינות אך הייתה מחלוקת על תנאיו בקבוצה שמנעה מהעסקה לצאת לפועל. בנוסף לחאלילה יש מועמדים נוספים ובקבוצה יקבלו החלטה בימים הקרובים האם לשוב למשא ומתן עם המאמן או לפנות למועמד אחר שעל הפרק.

#הפועלרובישפירא #איימןחלאילה

כתבות נוספות