תיקו דרמטי בעכו: סכנין הייתה קרובה לניצחון אך ואלסקיס כבש שער שוויון בתוך תוספת הזמן

תיקו דרמטי 2-2 בין בני סכנין לבני יהודה: אבידור ומוגרבי כבשו לסכנין, חוזז כבש שער שוויון ראשון לבני יהודה, ואלסקיס איזן בשנית עם שער משלו בדקה ה-94' ובכך מנע ניצחון מבני סכנין.  

קבוצתו של טל בנין אירחה הערב(שבת) באצטדיון בעכו את בני יהודה, קבוצתו של מאמנם לשעבר יוסי אבוקסיס, למשחק מותח בסיומו תרצה להשיג ניצחון שלישי רצוף. מבחינת הרכבי הקבוצות, טל בנין החליט להמשיך עם ההרכב המנצח שלו מהמשחק האחרון ומי שנותר בשנית מחוץ לאחד עשר הפותחים הוא הקפטן חאלד חלאילה, כמו כן הבלם סארי פלאח שוב נותר מחוץ לסגל ומי שעבורו מדובר במפגש מיוחד הוא הקשר אנטוניו מרשיץ' שפגש את הקבוצה אליה השתייך ואף הגיע עמה למוסד הבוררות.

סכנין פתחה טוב את המשחק אך בני יהודה מצדה הצליחה לקחת לפרקים את השליטה ואף הגיעה למספר הזדמנויות מסוכנות כשבאחת מהן יונתן כהן שלח בעיטה מסוכנת שחלפה בסמוך לקורה. 

 יוסי אבוקסיס מקבל זר פרחים / צילום: מועדון בני סכנין

שתי הקבוצות המשיכו לחפש את שער היתרון לזכותן ומי שהצליחה לעשות זאת היא בני סכנין כשבדקה ה-24' פיראס מוגרבי שלח בעיטה שטוחה נפלאה ליובל אבידור שחתכה את שחקני הרחבה והותירה אותו לבד מול זובאס. החלוץ לא התבלבל וקבע יתרון מהיר לקבוצתו. 

חלפו עשר דקות ובני יהודה הצליחה להשיג את שער השוויון שלה כשמתן חוזז לאחר חילופי מסירות עם צ'יבוטה שלח את הכדור לתוך הרשת של מחמוד קנדיל ובתוצאה הזו גם הסתיימה המחצית הראשונה. 

בדקות הבודדות מפתיחת המחצית השנייה בני יהודה אמנם הייתה קרובה אך מי שהצליחה לכבוש זו סכנין כשבדקה ה-48' כוכב הקבוצה פיראס מוגרבי שלח בעיטה אדירה מרחוק לתוך השער של זובאס. בדקות שחלפו נרשמו שני מצבים מסוכנים בבהם עוביידה חטאב ביצע עבירה אחר עבירה בתוך הרחבה וסיכן את קבוצתו בשריקה לכדור עונשין אך השופט החליט שלא לשרוק, מה שהעלה כעס רב בספסל של בני יהודה. 

 השלים מהפך. מוגרבי

צילום: מועדון בני סכנין 

בדקה ה-70' נכנס הקפטן חאלד חלאילה במקומו של עטאא ג'אבר, דקות בודדות אחריו נכנס גם המגן וונדרסון במקומו של ג'ורדן פושה. בדקה ה-83' גורדנה דחק פנימה כדור של בוזגלו שנהדף על ידי קנדיל אך השופט שרק לנבדל.

השופט הוסיף לא פחות משש דקות להתמודדות הזו שבסכנין כבר חיכו בקוצר רוח לסיומה ובדקות האחרונות בני יהודה לחצה אותה מאוד כדי להשיג את שער השוויון וזה גם השתלם לה. דרמה גדולה הייתה בדקה ה-94' כשקנדיל קיבל כדור עמוק מצוין סמוך לרחבה, הכניס אותו לואלסקיס ששלח אותו פנימה וקבע 2-2 דרמטי בעכו. 

סכנין הייתה קרובה לרשום ניצחון שלישי רצוף אך איבדה את ההזדמנות שלה בתוך תוספת הזמן. סכנין יכולה להתנחם מכך שיצאה עם נקודה מהמפגש הזה ורשמה משחק רביעי רצוף ללא הפסד. 

#בניסכנין

כתבות נוספות