מחוז צפון א': המשחק בין כפר כנא למכבי שפרעם בוטל, תיקו בין כאוכב למג'דל כרום צמצם את הפער בפ

ליגה ב' מחוז צפון א': תיקו בין כאוכב למג'דל כרום הוביל להקטנת הפער בפסגה לחמש נקודות, שוב תיקו לממב"ע גולן ומדוע בוטל המשחק בין מכבי שפרעם לצעירי כפר כנא?

ארבעה משחקים בלבד התקיימו אתמול במסגרת הסיבוב הנוכחי של ליגה ב׳ צפון א׳ וזאת לאחר שהמשחק בין מכבי שפרעם לצעירי כפר כנא לא התקיים בעקבות העדר כוח אבטחה שלא הגיע למשחק. תחילה נראה שצעירי כפר כנא תקבל ניצחון טכני, אך ייתכן ויתקיים המשחק במועד אחר כאשר הקבוצות בהמתנה להחלטת ההתאחדות לכדורגל.

סלים כעביה, יו״ר הנהלת צעירי שפרעם הביע את צערו על מה שקרה ואמר: "הדבר אינו תלוי בקבוצתו אלא בחברת האבטחה שלא הופיעה למשחק ושבקרוב יתקיים משחק חוזר כרגיל".

ממתינים להחלטת ההתאחדות. צעירי כפר כנא

סקציה מעלות תרשיחא - אחווה כפר מנדא המשחק הראשון יצא לדרכו במעלות שאירחה את אחווה כפר מנדא שרוצה להטריד את כאוכב ולהמשיך לרדוף אחריה בפסגה. בדקה ה-42׳ שאדי חמודה העלה את האורחים ליתרון אבל לקראת סיום המחצית מעלות קיבלה כדור עונשין ולי זליאט השווה ל-1:1 רגע לפני הירידה לחדרי ההלבשה. במחצית השנייה כפר מנדא הייתה יותר טובה והכריעה את המשחק דרך שני שערים שכבשו: אחמד חג׳יר (50׳) ורמי דאהר (69׳).

הפועל כאוכב - איחוד בני מג׳דל כרום ככל הנראה הניצחון של כפר מנדא הלחיץ את כאוכב המוליכה שלא הצליחה לחזור למסלול הניצחונות בבית. האורחים הפתיעו ועלו ליתרון בדקה ה-34׳ משער שכבש אדהם גדבאן אבל לאחר חמש דקות אחמד עואד איזן לכאוכב 1:1 בתום המחצית. בחצי השני שום דבר לא השתנה וכאוכב שנפרדה השבוע מסאלח נמארנה לא הצליחה לשמור על הפער בפסגה שהצטמצם לחמש נקודות בלבד.

אוהדי הפועל כאוכב

אחי עכו - בני ממב״ע הגולן משחק חשוב מאוד שנערך באצטיון טוטו בעכו הפגיש בין אחי עכו שנאבקת על חייה לבין בני ממב״ע שחולמת על מקום בפלייאוף. האורחים מהגולן עלו ליתרון מוקדם, בדקה ה-10׳ נאג׳י אבו ג׳בל ניצל הרמה מצוינת של המגן שאדי אבו שבלי ונגח לרשת של עכו. לאחר מכן בני ממב״ע הגיעה למספר הזדמנויות אבל לא הצליחה להכפיל את התוצאה. במחצית השנייה עכו התעוררה ולחצה את ממב״ע באמצע מגרשה מה שבסוף הניב את שער השוויון שכבש חאלד כליב בדקה ה-58׳. 1:1 בתום משחק מסקרן בעכו.

צעירי טמרה - אחווה עראבה אחווה עראבה עשתה צעד חשוב מאוד כשניצחה את טמרה בחוץ וגבתה שלוש נקודות יקרות להמשך מסע ההישרדות בליגה. בלאל סבע כבש מהנקודה הלבנה (73׳) והעניק את הניצחון לקבוצתו.


כתבות נוספות