המשבר נמשך: הפסד רביעי רצוף לשפרעם מול עירוני טבריה

שפרעם הפסידה בביתה 3-0 לעירוני טבריה. קאסם נג'אר: "ההפסד מוצדק, אנחנו עוברים תקופה לא פשוטה". מהראן אבו ריא: "ניצחון שנותן מוטיבציה וכוח למרות בעיית המשכורות".

הפועל שפרעם אירחה אמש(שישי) בביתה את עירוני טבריה למשחק במסגרת המחזור ה-22 של ליגה א' צפון. שפרעם, שעברה שבועות לא פשוטים ורק רצתה לעצור את רצף ההפסדים איתו היא מתדרדרת הרחק מהפלייאוף, יודעת שעליה להשאיר את מלוא הנקודות בבית ומנגד, חבורתו של אילן סויסה מעיר הכנרת שגם אצלה לא שקט בשבועות האחרונים מוכיחה משבוע לשבוע שזה לא פגוע לה ביכולת על כר הדשא.

מהרגע הראשון מי שבלטה על המגרש זו עירוני טבריה כשכבר בדקה ה-6' שחקנה אושרי טויל הגיע למצב של אחד על אחד מול מג'די חלאילה אלא שבשני הניסיונות מולו האחד פגע בגופו של השוער והשני כתוצאה מהכדור החוזר עבר מעל השער.

האירוע קשה של המחצית הראשונה הגיע בדקה ה-26' כשעידן ויצמן, בלם טבריה, בעט כדור חופשי אחרי עבירה של עבד מורג'אן קפטן שפרעם. הכדור הגיע אל ראשו של סרחאן שלצערו נגח את הכדור לשערו שלו וכבש שער עצמי שהעניק יתרון לאורחים. מספר דקות לאחר השער העצמי של סרחאן קרה האירוע הביזארי של המשחק כאשר השופטת, מיתר שמש, שרקה לפנדל לזכות טבריה, אלא שלאחר מחאה מצד שחקני שפרעם ובשיתוף עם עוזר השופט היא שינתה את החלטתה לקרן. הקהל של שפרעם זעם על ההחלטה ודקות רבות עוד הביע את מחאתו על כך.

המחצית השנייה נפתחה באותה יכולת בינונית מצד שתי הקבוצות כשברבע השעה הראשונה אף קבוצה לא ייצרה מצב אמיתי מול השער. בדקה ה-60' עידן ויצמן בעט כדור חופשי לעבר השער מחצי מגרש, הכדור עובר מעל ידיו של השוער אך השופטת סימנה לקרן לטובת טבריה. נירן רוטשטיין לקח את הבעיטה ושלח כדור מדויק שהגיע לראשו של מהראן אבו ריא וננגח פנימה.

שחקני הקבוצות סביב השופטת

לאחר השער השני, שפרעם ניסתה להפעיל לחץ ולחזור למשחק. בדקה ה-62' בעיטה חופשית של עבד מורג'אן עברה מעל החומה וסנטימטרים בודדים מהשער. בדקה ה-88' שכבר היה נראה שמסכת השערים נגמרה, אלימלך מסר כדור לטוויל שבמאבק על כדור נדחף ברחבה. השופטת לא היססה ושרקה לפנדל שני במשחק. אלימלך ניגש לבעיטת העונשין, כבש וחתם את תוצאת המשחק הזה 3-0 לזכותה של עירוני טבריה והפסד רביעי רצוף להפועל שפרעם.

מהראן אבו ריא, שחקנה של עירוני טבריה וכובש השער אמר בסיום המשחר: "הניצחון הזה נותן הרבה מוטיבציה וכוח. למרות המצב שאנחנו עוברים בעניין המשכורות, ניצחון שני רצוף ייתן לנו עוד כוח משמעותי להמשך הדרך להיאבק על העלייה".

מהראן אבו ריא חוגג

בצד המפסיד אמר קאסם נג'אר שחקנה של שפרעם: "משחק קשה שלנו, הקשינו אותו במילים אחרות. אין ספק שאנחנו נמצאים בתקופה לא פשוטה, מן כדור שלג כזה. בניגוד למשחק הזה בחודש האחרון אנחנו מציגים יכולת מצוינת אבל לא מביאים נקודות, היום זה פשוט משחק חלש של כל הקבוצה והיה הפסד מוצדק. המטרה העיקרית היא להישאר בליגה, שנה ראשונה בליגה והמטרה היא לתקוע יתד ואין לי ספק שאנחנו נבצע אותה על הצד הטוב ביותר".

#הפועלשפרעם #עירוניטבריה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות