בני סכנין מחפשת ניצחון שלישי רצוף מול בני יהודה, לרשותו של בנין יעמוד סגל מלא

הערב: בני סכנין מארחת את בני יהודה בעכו. לרשותו של טל בנין יעמוד סגל מלא.

הערב תארח בני סכנין את בני יהודה באצטדיון עכו. על אף שהיו ציפיות רבות לשוב ולשחק באצטדיון דוחא, טל בנין ושחקניו ייאלצו להמתין ולשחק שבוע נוסף בעכו כשהצפי הוא שמשחק הבית הבא כבר יתקיים במגרשם הביתי. בהיבט המקצועי, סכנין עוברת תקופה טובה כשרשמה רצף של שני ניצחונות שהעלו לה את הביטחון חוהרחיקו אותה מהתחתית ובקבוצה רוצים להמשיך את המומנטום שישכיח את כל התהפוכות שעברה הקבוצה מפתיחת העונה.

לרשותו של המאמן טל בנין יעמוד סגל מלא לקראת המשחק. ראינו בשבועות האחרונים את בחירותיו של בנין והשינויים שמבצע אשר גרמו לשחקנים בכירים דוגמת וונדרסון וסארי פלאח לאבד את מקומם בהרכב הקבוצה וגם הפעם יש מאבק על מקום באחד עשר ובכלל בסגל כולו.

תחרות על מקום בהרכב

צילום: מועדון בני סכנין

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת המשחק: "אנחנו מחפשים להשתפר כל הזמן, אני שמח שזה מגיע בדמות תוצאות וניצחונות, אני חושב שבסך הכל רואים שינוי וכולם מרגישים את זה בכל מה שקשור לדרך ולמגמה של סכנין במחזורים האחרונים גם כשהיו הפסדים ורוצים להמשיך להשתפר".

עוד הוסיף בנין: "הגעתי לסביבת עבודה נוחה ונכון שכשלא היו תוצאות היינו מאוכזבים כולל אני אבל אנשים הרגישו את השינוי, אנחנו באים לשחק על מנת לכבוש שערים ורוצים להחזיר את מה שאפיין את סכנין שזה נחישות והקרבה"

על היריבה בני יהודה: "אין משחקים קלים בליגה הזו גם נגד אשקלון לא היה קל, אנחנו מחפשים לשלוט במשחקים ולנסות להפוך אותם לקלים".

רוצה ניצחון שלישי רצוף. בנין

צילום: מועדון בני סכנין

על הקווים של בני יהודה יעמוד מאמן הקבוצה שרשם עמה הישג נפלא בעונה שעברה וזהו יוסי אבוקסיס. בסכנין מעריכים מאוד את המאמן שהוביל אותם אשתקד לפלייאוף העליון ורצו מאוד שימשיך בקבוצה גם העונה, אלא שהוא בחר לעבור להוביל את הכתומים שגם איתם רושם הישגים מרשימים העונה. בנוסף לאבוקסיס, נמצא בהרכב בני יהודה גם הבלם עאיד חבשי שרושם עונה מצוינת והוא בורג משמעותי בהגנת הקבוצה.

#בניסכנין

כתבות נוספות