אחי נצרת שברה רצף ארוך של משחקי בית ללא ניצחון וגברה 2-1 על רמת השרון

הסטטיסטיקות נשברו: אחי נצרת רשמה ניצחון ביתי ראשון לאחר שמונה משחקים כשגברה 2-1 על רמת השרון. חמודי חטיב כבש ראשון ויאיא פטי הכפיל, קייס גאנם צימק עם שער לאורחת. לראשונה מאז חודש אוקטובר אחי נצרת כבשה יותר משער אחד במשחק. 


אחי נצרת השיגה ניצחון ביתי חשוב על רמת השרון, אותה קבוצה שממנה התחיל גל ההפסדים שלה הרחק בחודש נובמבר. סיבוב שלם אחי נצרת הייתה חייבת לעבור בכדי לכבוש שער בביתה, סיבוב שלם לקח לה כדי לכבוש במשחק ליגה אחד יותר משני שערים אבל היא הצליחה לעשות זאת ועם הניצחון גם תקווה שהסטטיסטיקה תעבוד לטובתה מעכשיו. כמה שהליגה הלאומית הפכפכה, שבוע אחד אחי נצרת הפסידה והרבה אנשים הספידו את סיכוייה לעלות ליגה ושבוע אחרי היא מנצחת, בסטייל, ושוב היא מריחה עלייה.

 שחקני אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

 

הקהל הביתי לא ראה שער זכות בעילוט הרחק מאוקטובר שעבר, אבל היה להם שווה לחכות אמש בעילוט עד הדקה ה-37' כדי לראות את חלוצה הצעיר והמבטיח חמודי חטיב מוריד כדור על הברך על סף רחבת רמת השרון ומהאוויר יורה כדור מדויק לחיבורים, שער יפה ששובר בצורת קבוצתית עמוקה בעילוט.


הקהל הנצרתי לא הספיק לחגוג וקבוצתם הכתבה שוב. לאחר שתי דקות, יאיא פטי עלה לנגוח כדור קרן והצליח להכניס אותו לרשת ולקבוע 2-0 לאחי נצרת. רמת השרון, שניצחה שבוע שעבר את הפועל עפולה, לא דמיינה שתתקבל בכזו פתיחה בעילוט בה היא כבשה שני שערים במחצית אחת. 

כבש ראשון. חטיב

צילום: איהאם ג'בארין


המחצית השנייה הייתה מאוזנת יותר, רמת השרון נכנסה לעניינים והזכירו את היכולת משבוע שעבר, אך אחי נצרת הייתה ברורה במסר לפיו היא חייבת לנצח את המשחק הזה . קייס גאנם, חלוצה המבטיח של רמת השרון שכבש גם במפגש הקודם בין השתיים, הצליח להלחיץ את המערכת של אחי נצרת כשכבש שער מצמק בדקה ה-63'.


מאותו השער עד לסיום המשחק, אחי נצרת הייתה זהירה מאוד בכדי שלא תספוג שער נוסף, היא יצאה להתקפות מסודרות ולעומתה רמת השרון יצאה קדימה בכדי להשוות אבל נעצרה אצל הגנת אחי ששמרה על היתרון שלה עד לסיום ורשמה חשוב מאוד שמשאיר אותה במרחק 5 נקודות מהמקום השני.


באחי מאמינים שאם יחברו כמה ניצחונות רצופים הם יכולים למצוא את עצמם במקום השני כבר בתחילת הפליאוף העליון. מחמאות הופנו לשחקני הקבוצה שהציגו יכולת טובה בעילוט, המקום בו לא ניצחו במשך כמה חודשים זכר לניצחון הביתי האחרון נגד מרמורק בסיבוב הקודם. בנוסף, הקבוצה שברה רצף של שני משחקים ללא ניצחון ולאור כל שבירת הסטטיסטיקות באחי מאמינים שעלו על הגל הנכון.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload