דבורייה ניצחה במשחק העונה והגדילה פער בפסגה. תחושות קשות בזלפה אחרי ההפסד

משחק העונה בליגה ב' צפון ב' הסתיים בניצחון 2-0 לדבורייה משערים של אבי מלכה ומוחמד חג'יר ובכך הגדילה פער בפסגה: "עשינו מהפך על המקום הראשון". עלי זאמל הורחק, תחושות קשות בזלפה אחרי ההפסד: "הפנדל הרס לנו את התכניות, חוסר היציבות שלנו לא בא מכלום יש לזה סיבה". 

קרב המוליכות של מחוז צפון ב' יצא לדרך היום(שישי) במגרש בדבורייה שאירחה את בני זלפה לקרב מסקרן על המקום הראשון בטבלה. כזכור, זלפה שחוותה משבר בתקופה האחרונה איבדה בשבוע שעבר את המקום הראשון לדבורייה אך ידעה שבידיה משחק חסר ואם תנצח את ההתמודדות היום הפער יכול לגדול לטובתה בחזרה. דבוריה מצדה ידעה שעליה לנצח את המשחק ובכך להגיע למצב בו תהיה תלויה בעצמה להמשך הדרך במאבקי העלייה.

לעיני כ-1000 אוהדים שצבעו את היציעים והעניקו אווירה של משחק צמרת אמיתי, המשחק נפתח ודווקא לטובתה של האורחת זלפה שהייתה הדומיננטית והמאיימת יותר אך זה לא השתלם לה בשער יתרון והמחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים. 

 צבעו את היציעים

צילום: איהאם ג'בארין

במחצית השנייה המאמן חנא פרהוד הגיב לתפקוד הלא מספק של קבוצתו וערך שני חילופים כשהכניס למשחק את מוחמד חג'יר וסולטאן זועבי במקומם של מועאד עזאיזה והייתם מחאג'נה. אין ספק שהחילופים השתלמו ודבורייה פתחה באופן שונה לחלוטין את המחצית הזו והחלה לשלוט במשחק. 

הנקודה ששינתה את פני המשחק הגיעה בדקה ה-50' כאשר נשרק פנדל לזכותה של דבורייה מעבירה שביצע חמאדה בועל על מוחמד חג'יר בתוך הרחבה. אבי מלכה לא התבלבל ושלח פנימה את הכדור שהעלה את קבוצתו ליתרון לו כל כך ציפתה. 

 שחקני דבורייה וזלפה

צילום: איהאם ג'בארין 

החל מהרגע בו ספגה שער, זלפה לא הצליחה להתאושש ונראה שאיבדה את עצמה במשחק עד שבדקה ה-92' ספגה מכה שנייה כשמוחמד חג'יר קבע 2-0 לדבורייה ובכך חתם את תוצאת ההתמודדות המותחת הזו. השערים לא היו המכה היחידה שספגה זלפה ודקה אחת בלבד לאחר השער שספגה שחקנה עלי זאמל הורחק ואמנם לא הייתה לכך השפעה ישירה על המשחק שכבר הוכרע, אך זה ישפיע על המשחקים הבאים שלה. באותן דקות נצפה כעס רב מצד זלפה כלפי השיפוט.  

 שחקני דבורייה חוגגים

צילום: איהאם ג'בארין 

בזלפה יצאו מאוד מאוכזבים מכך שכבר לא תלויים בעצמם ולא הצליחו לחזור למקום הראשון. שחקני הקבוצה נצפו יורדים מתוסכלים לחדרי ההלבשה, עלי זאמל המורחק ישב עם דמעות בעיניו. מי שלא שותף כלל במהלך המשחק בהחלטת המאמן הוא שחקן הקבוצה אימן אבו סאלח. 

צילום: איהאם ג'בארין 

פריד טאהר אמר ליאללה ספורט בסיום: "משחק צמרת לכל דבר. במחצית הראשונה היינו יותר טובים, החצי הראשון היה כולו זלפה, אבל הפנדל הרס לנו את התכניות. זה חלק מהמשחק, אנחנו ספורטאים ובסוף מי שיעלה שיהיה לו לבריאות אבל הליגה עוד ארוכה. חוסר היציבות שלנו? זה לא בא מכלום, יש לזה סיבה". 

בצד המנצח חגגו לעיני מאות האוהדים שצבעו את המגרש בצבעי אדום לבן. המאמן חנא פרהוד אמר בסיום: "הליגה לא הסתיימה ויש עוד חמישה מחזורים, לא נשכח שהגעתי לקבוצה כשהיינו מקום שביעי בפער גדול מהם כשהם היו במקום הראשון ועכשיו התהפכנו. אני והישאם זועבי היינו חברים עוד מחוץ למגרש ונשאר חברים, הוא בא אליי לא רק כדי לייעץ לי ולעזור לי מבחינה מקצועית אלא יש דברים בקבוצה שקרו מחוץ למגרש והוא עזר לי בהם". 

 חגגו. הישאם זועבי וחנא פרהוד

צילום: איהאם ג'בארין

בצד פחות משמח, דבורייה צפויה לעמוד לדין בגין הדלקת אבוקות ופריצת אוהדים לכר הדשא שנרשמו בדו"ח המשקיף. 

#הפועלבניזלפה #דבורייה

כתבות נוספות