ליגה ב': כאוכב בשלבי הכרעה, ממב"ע עדיין רוצה פלייאוף

ליגה ב': השינויים שכאוכב עברה יקשו עליה או שהקבוצה בהדרכתו של איימן חלאילה תעשה עוד צעד לעבר העלייה? בנוסף, מי הקבוצות שיצליחו להיכנס לפלייאוף? לקראת הרגעים המכריעים של הליגה. 

במסגרת המשחק המרכזי במחוז צפון א' תארח הפועל כאוכב את איחוד בני מג'דל כרום. מוליכת הטבלה חזרה ממשחק העונה מכפר מנדא עם תוצאה מצוינת, 0-0 שהשאיר את הסטטוס קוו בצמרת, אבל הטלטלה שעובר המועדון בתקופה האחרונה בנוגע לסוגיית המאמן מטילה בספק את מעמד הקבוצה להמשך העונה והשאלה היא עד כמה ישפיע השינוי שמתחולל, בעקבות הצטרפותו של אימן ח'לאילה כמאמן וההודעה המפתיעה של סאלח נמארנה שהתפטר, על חדר ההלבשה שהתאפיין עד כה באווירה חיובית ומעודדת.

על הנייר, כאוכב תלויה רק בעצמה וניצחון על מג'דל כרום הוא בהישג יד, אבל האם מג'דל כרום שרוצה להמשיך לברוח מהתחתית הבוערת תצליח לעצור את מוליכת הליגה?

חלאילה במשחק הבכורה בכאוכב

סקציה מעלות תרשיחא – מ.כ אחווה כפר מנדא 

אין ספק שבכפר מנדא מאוכזבים מהתוצאה במשחק העונה כאשר התקווה הייתה רק לנצח על מנת לצמצם את הפער בצמרת מה שלא קרה ובסופו של דבר, כפר מנדא תיאלץ להמשיך להילחם עד הדקה האחרונה ותחכה למעידה של כאוכב במחזורים הקרובים. בצד השני, מעלות שנמצאת כעת במקום לפני האחרון, לא תוותר על שלוש הנקודות ותיאבק בכל הכוח על מנת להשאיר את מלוא הנקודות בבית ולהמשיך את מסע ההישרדות בליגה.

אחי עכו – מ.ס בני ממב"ע הגולן   

אחרי הניצחון במחזור הקודם על בני סמיע, בעכו יודעים היטב שאין להם עוד זמן לאבד נקודות במיוחד שמדובר רק בעוד שבעה מחזורי ליגה ואם המצב לא ישתנה והקבוצה לא תעלה על הקו האדום עכו תשלים את סיפורה הטרגי ותמצא את עצמה בשנה הבאה בליגה ג'. האורחת מהגולן מגיעה למשחק לאחר הפסד דרמטי למכבי נחף שהשלימה מהפך 3-2 בטובא. החניכים של וגדי אלקיש רוצים לחזור למסלול הניצחונות ולהישאר בתמונת המאבק על מקום בפלייאוף כבר בעונתם הראשונה בליגה ב'. 

שחקני ממב"ע גולן

במשחקים נוספים במחוז צפון א' ייפגשו מכבי צעירי שפרעם מול מ.ס צעירי כפר כנא, צעירי טמרה מול אחווה עראבה, בית"ר נהריה מול הפועל איחוד בני סמיע ועירוני בני כאבול מול הפועל בועיינה.

במשחקים נוספים במחוז צפון ב' ייפגשו כפר קרע מול בני פרדיס(ראה ידיעה נפרדת), מ.ס דבורייה מול בני זלפה(ראה ידיעה נפרדת), כפר קרע מול פרדיס, ערערה מול מכבי ריינה, אלנהדה נצרת מול סנדלה גלבוע, הפועל דליה מול פרדס חנה, מכבי עין מאהל מול מכבי נג'ידאת ומכבי אכסאל מול הפועל טירת כרמל.

#בניממבעגולן #הפועלכאוכב #כפרמנדא

כתבות נוספות