כפר כנא סיימה בתיקו מול הרצליה: "מקווים שהנקודה הזו תוציא אותנו לדרך חדשה"

הפועל כפר כנא סיימה בתיקו מול הפועל הרצליה. יואל אבוחצירה כבש ראשון, מוטי מלכה השווה בפנדל. מלכה: "הכל עוד אפשרי, יכולים להשיג מקום בפלייאוף".

קבוצתו של פאיד חסון אירחה היום(שישי) בביתה את אחת הקבוצות הטובות ביותר של הליגה, הפועל הרצליה, בתקווה לשחזר את הניצחון שהשיגה במשחק הראשון שנערך בין שתי הקבוצות בסיבוב הראשון. בתחילת המשחק נערכה דקת דומייה וכל מי שנכח במגרש עמד והביע את צערו על אבדן אמו של יוסף טאהא, יושב ראש ההנהלה של הפועל כפר כנא.

המשחק יצא לדרכו לעיני צופים מעטים שהגיעו בתקווה לראות את קבוצתם חוזרת לתמונת הצמרת ואולי להשיג בסוף העונה מקום בפלייאוף. הפועל הרצליה, כמו שהיא רגילה לעשות, התחילה את המשחק הצורה פנטסטית וידעה לשלוט הכדור וללחוץ את כפר כנא באמצע מגרשה. כבר הדקה ה-7׳ החניכים של ארז בנודיס הצליחו לעלות ליתרון לאחר שיואל אבוחצירה ניצל טעות איומה של הבלם, באסל טאהא, והכניע את בשאר דאהר באחד על אחד.

שחקני כפר כנא מול הרצליה

הרצליה רצתה לגמור את סיפור המשחק מהר והמשיכה לתקוף ובדקה ה-12' מתנאל טדסה, הקשר הנפלא, בעט מחוץ לרחבה אבל החטיא את המסגרת והכדור שלו מעל למשקוף. כעבור מספר דקות טדסה שוב החמיץ מחוץ לרחבה וסחט עצירה מצוינת של דאהר.

התפנית בעלילה התחילה בדקה ה-34׳ כאשר חנן נוגן הורחק בשל כניסה מסוכנת הרצליה נותרה בעשרה שחקנים. המקומיים מיד ניצלו זאת וכבר לאחר שתי דקות בלבד השופט הצביע על הנקודה הלבנה ופסק כדור עונשין לטובת כפר כנא, מוטי מלכה לא היסס והשווה ל-1:1. רגע לפני הירידה למחצית מוטי מלכה ניסה להשלים מהפך ולכבוש את השני שלו אבל הבעיטה שלו נעצרה בידיים של רוזינקוביץ׳.

המתח הגיעו לשיאו דווקא בהפסקה כאשר השופט הרחיק את מאמנה של הרצליה, ארז בנודיס, לאחר שהשני צעק לעברו והתנגד להחלטותיו בטענות שהאדום והפנדל לא היו מוצדקים.

בחצי השני המשחק השתנה לגמרי והתנהל רובו באמצע המגרש, ומה שמפתיע הוא שכל מה שראינו שונה לחלוטין ממה שראינו בחלק הראשון. ככל הנראה, שתי הקבוצות לא העזו להפקיר את ההגנה ורצו לשמור על התוצאה. בעקבות הירידה הקיצונית באיכות ובקצב המשחק האוהדים של כפר כנא חיכו עד לדקה ה-85׳ בשביל לראות מהלך כדורגל ואולי שער לקבוצתם כאשר חסיב אבו רוקן שנכנס כמחליף קיבל כדור מצוין בתוך הרחבה אבל בעט חלש לידיים של השוער רגע לפני סיום המחצית השנייה שעדיף היה לשכוח.

בסופו של המשחק חלוקת נקודות בין הפועל כפר כנא, שלא מאבדת תקווה, לבין הפועל הרצליה שהתרחקה מהמוליכה הפועל אכסאל והפער ביניהן גדל לשבע נקודות.

חלוץ הפועל כפר כנא מוטי מלכה אמר בסיום: "התקוות לא התנפצו, הכל עוד אפשרי ואפשר להשיג מקום בפלייאוף. הרגשנו במהלך המשחק שאנחנו יכולים לנצח למרות פתיחה פחות טובה חזרנו לעצמנו. יש לנו בעיה מנטלית שמול קבוצות צמרת אנחנו באים ברמת מוכנות גבוהה יותר מקבוצות התחתית אבל מקווה שהנקודה הזו תוציא אותנו לדרך חדשה. המשחק עצמו אמנם נקלע לקצב לא כל כך גבוה אבל זה חלק מהכדורגל ואין מה לעשות מסתכלים כבר למשחק הבא מול אכסאל".

#הפועלכפרכנא #הפועלהרצליה

כתבות נוספות