מוחמד כליבאת: "לא מסתפקים בחצי גמר הגביע, רוצים להמשיך לעשות היסטוריה. אני שמח ברעננה"

מוחמד כליבאת עשה היסטוריה ועלה לחצי גמר גביע המדינה עם הפועל רעננה לראשונה בתולדותיה: "אני שמח ברעננה. עוד לא אמרנו את המילה האחרונה ולא מסתפקים בחצי הגמר".

מוחמד כליבאת חגג בשלישי האחרון יחד עם קבוצתו הפועל רעננה עלייה לחצי גמר גביע המדינה בפעם הראשונה בתולדותיה בתום דו קרב פנדלים מול יריבתם לתחתית הליגה מ.ס אשדוד. כליבאת, שחזר להפועל רעננה בהשאלה מבני סכנין בינואר האחרון, מוכיח משבוע לשבוע מדוע רעננה החזירה אותו שיסייע לה במאבקי התחתית הצפופים שאגב, מאז הגעתו יחד עם שחקני הרכש הנוספים עשתה בהם צעדי ענק שהרחיקו אותה מהקו האדום. ברכות על העלייה לחצי הגמר. איך התחושה לעשות היסטוריה? "אין ספק שעבר עלינו שבוע חלומי, הגעה לחצי גמר וטיפה לקחנו אוויר לנשימה מהתחתית בליגה. זה הישג אדיר למקום כמו רעננה, קבוצה קטנה שאחרי כל כך הרבה שנים מגיע לה לחוות חוויה כזו ועוד לא אמרנו את המילה האחרונה, לא נסתפק בחצי גמר אנחנו רוצים כמה שיותר להתקדם ומקווה שניתן ברגע האמת את הכל".

חגג הישג היסטורי. כליבאת / צילום: מועדון כדורגל הפועל רעננה

זה שקבוצות כמו מכבי ת"א והפועל ב"ש בחוץ זאת הקלה בשבילכם? "לראות את מכבי ת"א וב"ש בחוץ זו הקלה נכון אבל מכבי והפועל חיפה הם קבוצות עם מסורת שאי אפשר לזלזל בהם, הם עשו הרבה דברים בכדורגל הישראלי ואנחנו מתרכזים בעצמנו מגיעים למשחק כדי לעשות היסטוריה ולהמשיך אותה ולא משנה מי תהיה היריבה" משהו טוב עובר על רעננה, איך זה קרה אחרי פתיחת עונה כזו? "מאז שהגיעו שחקני הרכש של ינואר הקבוצה קיבלה פנים חדשות ומתחברת, יש לה שחקנים מאוד מוכשרים ובכדורגל זה מומנטום ואנחנו עכשיו במומנטום טוב וצריכים לנצל את זה ולברוח יותר מהתחתית. מגיע למועדון הזה עם הצוות הטוב הזה להישאר בליגה, אנחנו השחקנים צריכים להחזיר להם". רואים שגם עלייך באופן אישי עובר משהו טוב, מה השתנה בך מאז שעברת לרעננה? "אני בריא עכשיו, משחק ונהנה. בסכנין, שזה מקום קרוב ללב שלי, היה לי חוסר מזל ועברתי מפציעה לפציעה ולשחקן כדורגל להיות כל הזמן ביציע לראות את השחקנים משחקים והוא בחוץ זה לא קל, צריך להיות חזק כדי להתמודד עם זה אבל כולם יודעים מי אני ומה היכולת שלי והנה ברוך השם אני שמח ונהנה עכשיו ומקווה אפילו להחזיר את היכולת שלי עוד יותר לידי ביטוי".

מוחמד כליבאת / צילום: מועדון כדורגל הפועל רעננה


כתבות נוספות