צ'אנס אחרון להתקרב לפלייאוף: הפועל כפר כנא מתכוננת למפגש הקשה מול הפועל הרצליה

צ'אנס אחרון להתקרב לפלייאוף: הפועל כפר כנא מארחת את הפועל הרצליה. האם קבוצתו ההפכפכה של פאיד חסון תעצור את הרצליה הדוהרת בצמרת? קראו. 

במסגרת המחזור ה-21 של ליגה א' צפון, תארח הפועל כפר כנא(שישי) הניצבת במקום השמיני עם 28 נקודות במאזנה את הפועל הרצליה אשר נמצאת חזק בתמונת הצמרת במקום השני עם 41 נקודות במאזנה. הרצליה היא יריבה שזכורה היטב לכפר כנא. כזכור, קבוצתו של פאיד חסון פתחה בצורה פנטסטית את העונה ואחד הניצחונות הגדולים שעשו במסגרת פתיחת הסיבוב הראשון בו הובילו את טבלת הליגה היה על הפועל הרצליה, אך מאז אותו המחזור החלה ההתדרדרות של כפר כנא.

לאחר אותו המשחק כפר כנא רשמה רצף של תשעה משחקים ללא ני חון ומאז העונה שלה מעט הפכפכה. מנגד, הרצליה היא זואת שהצליחה לשמור על יכולת מצוינת ולהידבק לקבוצות הצמרת מה שמשאיר אותה כרגע חזק מאוד בתמונת העלייה וגם הופך אותה לפייבוריטית במפגש הזה. 

שחקני כפר כנא/ צילום: נזיה סולטאן

כפר כנא כשלה במשימתה בשבוע האחרון בקרית אתא כאשר האקס שלה בר שם טוב הנחיל לה צמד שערים שמנע ממנה לאסוף נקודות יקרות למאבק על המקום בפלייאוף העליון על אף שכפר כנא מתקשה מאוד השנה בעיקר במשחקי הבית שלה בהם הקבוצה רק 13 נקודות מתוך 33 אפשריות, המאמן פאיד חסון רוצה לנצח ויעלה למשחק עם סגל במטרה ברורה והיא להידבק לחלק העליון בטבלה בכדי להגיע למשחקי הפלייאוף לקראת סוף העונה. מי שייעדר מסגל כפר כנא הוא איימן חטיב אשר פרק את הכתף במשחקו האחרון ועובר סדרת טיפולים.

מנגד, האורחים מהרצליה הם מצטייני הליגה במשחקי החוץ, יחד עם אום אל פחם, כאשר קבוצתו של ארז בנודיס השיגה 21 נקודות בעשרת משחקי החוץ האחרונים שלה, מה שמעמיד אותה כפייבוריטיים מובהקת במשחק הזה.

פאיד חסון / צילום: נזיה סולטאן

הרצליה מגיעה למשחק לאחר שהצליחה לנצח במחזור הקודם את הפועל מגדל העמק בבית 2-0 משערים של גל פורת ומתנאל טדסה, שלוש נקודות שגרמו לה להידבק למקום השני בזכות הפרש שערים עדיף מזה שיש להפועל אום אל פחם השלישית ו"רובי שפירא" הרביעית. אמנם לא מדובר בקרב צמרת, אך ללא ספק אחד המעניינים של המחזור. 

#הפועלכפרכנא #הפועלהרצליה

כתבות נוספות