לכולן יש סיכוי: ארבע יריבות עדיין צמודות בפסגת ליגה א', המפגשים ביניהן עשויים להכריע

מי צפויה לשחק מול מי ולמי הסיכויים הגבוהים ביותר לאבד נקודות בתשעת המחזורים שנותרו לליגה? רמזי באדיר מנתח את הצמרת הצפופה של ליגה א' צפון. קראו

לפי סדרת המשחקים שנותרה עד סוף העונה ואם ניקח בחשבון שאיכסאל מובילה את הטבלה כרגע בפער ארבע נקודות אז לה יש את הסיכויים הכי גבוהים לעלות ליגה ובמיוחד שהיא צפויה לארח בביתה את אום אל פחם והרצליה .

הקבוצה השנייה שצפויה לה סדרת משחקים קלה וסיכויים טובים היא הפועל "רובי שפירא" שסיימה את משחקיה עם קבוצות הצמרת ונשארו לה שישה משחקי בית מתוך סך התשעה הנותרים כך שאם היא תתאושש מההשפלה בטבריה, היא יכולה לצבור יותר נקודת משאר קבוצות הצמרת ומכאן שהיא מתמודדת חזקה.

מתמודדת חזקה. הפועל "רובי שפירא"

צילום: איהאם ג'בארין 

הקבוצה השלישית שאמנם מחזיקה בפחות סיכויים מהשתיים האחרות היא הפועל אום אל פחם שלה נותרו אך ורק שלושה משחקי בית מתוך סך תשעת המשחקים ואם ניקח בחשבון שבתוך אותם שישה נמצאות באקה, איכסאל, טירה וטבריה אז הסיכויים של אום אל פחם קטן משל אכסאל.

הקבוצה הרביעית והאחרונה שיש לה סיכויים, לראייתי הקלושים ביותר, היא הפועל הרצליה שעוד צפויה לפגוש את אום אל פחם ואכסאל, אך השאלה החשובה ביותכר מכל הניתוחים הללו היא מי מבין הקבוצות נמצאת במומנטום חיובי ומכאן אין ספק שאכסאל ואום אל פחם נמצאות במומנטום חיובי, הפוך מ"רובי שפירא" בקו השלישי והרצליה הלא יציבה. שכלול הניתוח שעשיתי כולו מוביל אותי לבחור באכסאל לפייבוריטית שתחגוג עלייה בסוף העונה. 

 רמזי באדיר

#הפועלאכסאל #הפועלאוםאלפאחם #הפועלרובישפירא #הפועלהרצליה

כתבות נוספות