המאבק על כרטיס לליגה הלאומית בשיאו: הקהל של אום אל פחם או הניסיון של שחקני אכסאל?

 

הקהל של אום אל פחם או הניסיון של שחקני אכסאל? כתב ומגיש ערוץ הספורט פאדי מוסטפא מנתח את הצמרת הצפופה של ליגה א' צפון. קראו

 

כמעט בכל ראיון מזכיר סמיר עיסא לכולם: "אני מאמן הפועל אום אל פחם ואני זה שהובלתי את איכסאל למקום הראשון". אם כך, הפעם סמיר צודק מאד, המאבק יהיה עד הסוף בין שתי הקבוצות עם  הכוכבים הכי גדולים בליגה א'. 

 

באום אל פחם ניתן למצוא שמות לא פחות גדולים משחקני איכסאל, אך באום אל פחם יש תחושה שמדובר באוסף של שחקנים מוכשרים שהדבק ביניהם לא עובד כראוי וכמצופה. באום אל פחם כל שחקן מרגיש הכי חופשי להפגין את הכישורים שלו באופן נפרד והמושג קבוצתי פחות בא לידי ביטוי במשחקי הקבוצה. הקהל האדיר של אום אל פחם מצדו יכול להרגיש חתום על המון נקודות בזכות המפגן העצום ביציעים. 

הקהל חתום על נקודות

צילום: איהאם ג'בארין

 

לעומת זאת , אכסאל עם השחקנים המנוסים שמרגישים שהם חייבים לנצל את ההזדמנות ולעלות לליגה הלאומית. אכסאל מניעה כדור באופן מסודר ומשחקת יותר כקבוצה לוחמת הדוהרת למעלה.

 

מוקדם מאד להספיד את "רובי שפירא", אך הקבוצה משדרת בתקופה האחרונה אנרגיה שלילית בכר הדשא ולכל האוהדים הסובבים אותה. איכסאל או אום אל פחם באחוזים ? לראייתי 60% הוא סיכוי שאכסאל תעלה.

 פאדי מוסטפא

צילום: ערוץ הספורט

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload