אחמד אסדי שחקן כפר מנדא: "תחושת פספוס מהתיקו במשחק העונה, כאוכב לא באו להילחם"

כפר מנדא יצאה מאוכזבת ממשחק העונה ועושה שינוי מטרות. אחמד אסדי: "כאוכב לא נלחמו על המגרש, הם חיפשו תוצאה. אנחנו מרגישים פספוס גדול".

משחק העונה של ליגה ב' מחוז צפון א' כבר מאחורינו ובכפר מנדא יצאו מאוכזבים מאוד שכן ציפו לצמצם את הפער שעמד עד שבע נקודות ובכך להשאיר לעצמם סיכוי להיאבק צמוד על העלייה עד תום העונה אך בפועל חלוקת הנקודות הזו השאירה את הפער זהה מה שהרחיק אותה באופן משמעותי מחלום העלייה.

מיד עם שריקת הסיום הודו שחקני כפר מנדא לקהל המקומי שמילא את האצטדיון ועודד לאורך כל 90 הדק' של ההתמודדות. השחקנים ירדו לחדר ההלבשה בתחושה קשה וחלקם כהר השלימו עם העובדה שכאוכב ככל הנראה תהיה זו שעולה ליגה העונה, אך בכפר מנדא כבר חושבים קדימה ולא מוותרים על השגת המטרה דרך המבחנים, מה שכן ניתן להשגה.

כעת, כשהמשחק הקשה כבר מאחוריו, שוחחנו עם שחקנה של כפר מנדא אחמד אסדי שראשית התייחס לאכזבה ממשחק העונה:"תחושה של פספוס גדולה וחבל כי השקענו המון ורצינו המון".

מבחינת יכולת על כר הדשא, כפר מנדא לא הרשימה במשחק הזה

"אתה צודק ותנאי המגרש לא כל כך מאפשרים לנו ורוב השחקנים בקבוצה טכניים וקבוצות באות להסתגר מולנו, זה קשה. כאוכב גם העבירו הרבה זמן וזה השפיע על מהלך המשחק".

אחמד אסדי / צילום: רמזי אבו אל היג'א

אתה חושב שלתנאי המגרש הייתה השפעה על הכרעת המשחק הזה?

"המגרש שלנו הוא מבצר שאנחנו כמעט לא מאבדים נקודות בו, אבל מצד שני אנחנו מנצחים בצורה שהיא לא רגילה לנו. במגרשים טובים אנחנו שוטפים את המגרש ומגיעים להרבה מצבים".

הרמתם דגל לבן? אפשר להגיד שכאוכב עולה מהמקום הראשון?

"אנחנו בחיים לא מרימים ידיים אבל היא הפייבוריטית כרגע בגלל פער הנקודות. אנחנו מצדנו מוכנים לכל מצב".

היה נראה שחלק מהשחקנים וגם הקהל לא אהבו את צורת המשחק של כאוכב.

"נכון וזה השפיע על מהלך המשחק, השוער שלהם העביר את רוב הזמן ואני מבטיח לך שאם זה היה הפוך היינו באים ונלחמים על המגרש, לא מחפשים תוצאה".

ראינו כמות גדולה מאוד של מעל אלף אוהדים שהגיעו למשחק, איך ההרגשה לשחק מול יציע כזה?

"את האמת בשביל זה משחקים כדורגל, אוהדים מדהימים שתומכים ומעודדים גם באימונים. שיחקתי בעבר בקבוצות עם הרבה קהל אבל אין ספק שבכפר מנדא זה גם משהו מיוחד".

#כפרמנדא

כתבות נוספות