ראש עיריית סכנין מאזן גנאים: "עשינו כל מה שנדרש ומבחינתו דוחא מוכן, עכשיו זה תלוי בהתאחדות&quot

ראש עיריית סכנין מאזן גנאים בהתייחסות בלעדית לסוגיית אצטדיון דוחא: "מבחינתנו הכל מוכן ועשינו מה שנדרש, עכשיו הכל תלוי בהתאחדות". מארון גנטוס ששמר עם הגנת סכנין על שער נקי ברצף הניצחונות האחרון: "כבר לא מסתכלים על התחתית".

הסוגייה המרכזית שמעסיקה כעת את קהל בני סכנין היא האצטדיון הביתי. כזכור, הקבוצה משחקת מפתיחת העונה באצטדיון עכו וללא מגרשה הביתי כאשר לא פעם הטיחו בכך אשמה לקושי ואיבוד נקודות. מזה מספר שבועות שבסכנין חיכו לבשורה על אישור המגרש בדוחא שבוצעו בו עבודות לאורך כל התקופה ועל אף הציפייה הרבה לשחק כבר את משחק הבית האחרון שהיה מול מכבי חיפה, בקבוצה התבשרו שייאלצו להמתין אך גם כעת יש לא מעט קשיים.

ראש עיריית סכנין מאזן גנאים אמר בהתייחסות בלעדית לאתר יאללה ספורט בנושא: "סיימנו את כל העבודות שלנו במגרש, העירייה עשתה את כל מה שנדרש והמגרש מוכן מבחינתנו, כרגע הכל תלוי בהתאחדות לכדורגל ואנחנו מקווים שמחר היא תאשר את המגרש ובני סכנין תחזור לארח את משחקי הבית שלה בדוחא".

בסכנין מחכים למלא מחדש את דוחא

בנושא אחר, בקבוצה יצאו מרוצים מאוד מהניצחון האחרון על הפועל אשקלון שהרחיק אותם באופן משמעותי מהתחתית הבוערת והקו האדום. מארון גנטוס שחזר להרכב ופתח בו משחק שני ברציפות אמר ליאללה ספורט על האווירה בקבוצה: "כולנו שמחים על הניצחון השני רצוף שנתן לנו ביטחון גם להמשך הדרך והכי חשוב הרחיק אותנו מהקו האדום והפנים שלנו כבר לכיוון מקום שביעי ולא לכיוון התחתית, מה שפחדנו שיקרה".

מנצל הזדמנויות ומוכיח את עצמו מחדש. גנטוס

צילום: מועדון בני סכנין

על השינויים והתחרות בהרכב של בנין אמר גנטוס: "הסגל שלנו רחב מאוד והתחרות קשה מאוד, מי שלוקח את ההזדמנות שלו ממשיך". אגב, בשני המשחקים בהם חזר להרכב הקבוצה סכנין הצליחה לשמור על שער נקי גם בזכות יכולת מצוינת של השוער מחמוד קנדיל וככלל זה שיפור משמעותי עבור חוליית ההגנה שהתקשתה מפתיחת העונה מול שאר קבוצות הליגה.

על סוגיית המגרש הביתי: "כולנו רוצים ומצפים לחזור לשחק במגרש הביתי שלנו ומקווים שזה יקרה כמה שיותר מהר".

#בניסכנין

כתבות נוספות