ליגיונרים: דאבור ממשיך לכבוש והשלים צמד מול סגנית המוליכה. קני סייף פתח בהרכב אנדרלכט, נפצע ובישל שע

דאבור לא עוצר וכבש צמד מול היריבה הצמודה באוסטריה, קני סייף השלים 90' ובישול בשורותיה של אנדרלכט הבלגית על אף שספג פציעה בראשו

משחק העונה בבונדס ליגה האוסטרית הפגיש היום בין דאבור וקבוצתו רד בול זלצבורג המוליכה את הטבלה לבין שטרום גראץ הסגנית שמנסה להידבק למקום הראשון, אלא שלמונאס דאבור וחבריו לקבוצה היה תוכניות אחרות לחלוטין.

המקומיים עלו ליתרון בדקה ה-37׳ אך מואנס דאבור, הליגיונר הישראלי הטוב ביותר העונה, המשיך להציג יכולת נפלאה ולשמור על כושר כיבוש נהדר כשהבקיע צמד תוך 12 דקות (45 ו-57). רגע רגע לפני הירידה למחצית דאבור קיבל פרגון מחברו שנמצאו לבד מול השוער, דאבור לא מהסס ודחק פנימה את שער השוויון. בתחילת המחצית השנייה דאבור, כהרגלו, עשה תנועה מצוינת, חדר בין הבלמים של היריבה וקיבל כדור עומק נהדר, מואנס בנגיעה גאונית, הקפיץ מעל לשוער והשלים מהפך דרמטי לקבוצתו.

ממשיך לכבוש. דאבור

בדקה ה-73׳ גולבראנסן הגדיל את התוצאה ל-3:1, המארחים שוב כבשו וצימקו ל3:1 אבל גם גולבראנסן השלים צמד אישי וקבע את תוצאת המשחק-4:2 לדאבור וחבריו במשחק העונה הלוהט באוסטריה שהגדילו את הפער בפסגה ל-10 נקודות.

ליגיונר נוסף שנמצא במדינה אחרת הוא קני סייף שהשלים 90׳ דקות במשחק של קבוצתו אנדרלכט הבלגית נגד מוסקרון. סייף אמנם ספג פגיעה קשה בראשו במהלך המחצית הראשונה, אך השלים בסופו של דבר משחק מלא ואף בישל את השער השלישי אחרי שפרץ מאגף שמאל והרים כדור מצוין ומדויק לראשו של תיאודורצ׳יק שכבש שלושער.

קני סייף

#מונאסדאבור #קניסייף

כתבות נוספות