קרובה להגשמת חלום: תיקו בטעם ניצחון לכאוכב במשחק העונה מול כפר מנדא

קרובה להגשמת החלום: תיקו בטעם ניצחון לכאוכב במשחק העונה מול כפר מנדא. 

משחק העונה או אפשר לומר משחק על כל העונה בין כאוכב לבין כפר מנדא הסתיים אמש(שבת) בתיקו מאכזב שהשאיר את הפער בין שתי הקבוצות לשבע נקודות . קרוב ל-1500 אוהדים צפו בשתי קבוצות ללא כדורגל שהציגו משחק מאכזב מבחינת יכולת, בנוסף לאפס שערים, על אף הציפיות הרבות מצד אוהדי הכדורגל שהגיעו לצפות בו במגרש הכדורגל בכפר מנדא.

המחמאות מגיעות בעיקר מגיעות לקהל מצד שתי הקבוצות שהיה ביציעים אשר עודד וצבע את המגרש כאילו היה משחק של ליגה א' ומעלה כשלא בכל יום אנו רואים כמות מכובדת כזו של קהל שמגיעה לצפות במשחקי ליגה ב'.

 כמות גדולה של קהל לשתי הקבוצות

בהיבט המשחק עצמו, התכנית של כאוכב הייתה ברורה והיא לשמור על הסטטוס קוו בצמרת ואולי גם לעקוץ עם שער מהיר דרך מתפרצות ואת מי מעניין אם המשחק מכוער או יפה, הרי במעמדים כאלו התוצאה חשובה יותר מהדרך. אמנם גם משטח הדשא בכפר מנדא לא אפשר לשחקנים לפתח משחק כדורגל, אך כל אלה רק עזרו לכאוכב ליהנות מהנקודה ואולי להסתכל מקרוב מאוד על ליגה א'. 

מהלכי המשחק לא היו רבים, המחצית הראשונה הייתה חלשה מאד וללא הזדמניות כשצפינו במשחק שבעיקר התנהל במרכז המגרש עם הרבה איבודי כדור מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-22' הייתה הזדמנות ראשונה למנדא כשעבד אלסלאם קדח בעט ממרחק שני מטרים אבל לא דיק והכדור עלה מעל השער . 

בדקה-57' נרשמה הזדמנות טובה למנדא כאשר שאדי חמודה בעט כדור שנעצר אצל הגנת כאוכב וזו הייתה ההזדמנות הראשונה של מנדא במחצית השניה . בדקה ה-75' הגיעה הזדמנות מסוכנת ראשונה לכאוכב במשחק כאשר בהתקפה מתפרצת מהירה הכדור הגיע לעלי חביב אללה שנכנס לרחבה ושחרר בעיטה שבהאא דיאב היה במקום כדי להדוף. כפר מנדא הייתה טובה יותר במחצית השנייה, אולם לא הצליחה להכניע את אחמד שולי שהצליח לשמור על רשת נקייה.  

משחק העונה נגמר בתיקו מאופס וכאוכב חגגה ביחד עם הקהל שלה את הנקודה שלקחה והשאירה אותה בפער של שבע נקודות מכפר מנדא ואולי גם סללה את דרכה לליגה א'. 

בכאוכב צירפו השבוע לצוות המקצועי את המאמן איימן חלאילה על מנת שיעבוד ביחד עם סאלח נמארנה. שיתוף הפעולה של שני האנשים על הקווים עבד וצלח לפחות במשחק הבכורה שלהם וללא שום קשר ליכולת, שחקני כאוכב מילאו אחר ההוראות הטקטיות של הזוג שהצליח במשימתו הראשונה. 

 איימן חלאילה בסיום המשחק 


כתבות נוספות