בני סכנין מתכוננת למפגש קריטי מול אשקלון. בנין:"צריכים להגיע באותה רמת ריכוז שהייתה לנו מול מכב

הערב: בני סכנין במפגש קריטי מול אשקלון. בנין: "צריכים להגיע באותה רמת ריכוז כמו מול מכבי חיפה, הניצחון האחרון לא אומר ש'עשינו את שלנו' וצריך המשכיות".

הערב בשעה 18:00 סכנין תפתח את המשחק הקריטי שמצפה לה מול הפועל אשקלון. שתי הקבוצות זקוקות לנקודות על מנת להבטיח את הישארותן בליגה ובהתחשב ברצף האירועים שעברה והמיקום בו נמצאת הפועל אשקלון, בסכנין יודעים שמצפה להם קרב לא פשוט אך בסיומו יוכלו לקחת נשימה לרווחה להמשך העונה. מנגד, אם לא ייצאו כשידם על העליונה הקבוצה עלולה להסתבך בכל זאת במאבקי התחתית.

טל בנין עשה שינויים רבים בסגל הקבוצה ואחד עשר הפותחים שלו לאחרונה כשבמשחק האחרון מי שאיבד את מקומו בסגל הוא הבלם סארי פלאח ומי שלא שותף לאורך כל המשחק הוא חאלד חלאילה. מנגד, מי שחזר להרכב הוא מארון גנטוס הצעיר במקומו של עלאא אבו סאלח שגם כן פינה את מקומו. בחלק ההתקפי כאב הראש של בנין חזק עוד יותר אך שם הוא לא מרבה לגוון כשבמשחקים האחרונים מי שמקבלים את הקרדיט הם פושה ואבידור כשמנגד על הספסל יושבים עמראן אלקרינאוי והחלוץ עידן שמש שכשיר למשך לאחר שהיה חולה במהלך השבוע ולכן גם לא נכלל בסגל בניצחון האחרון על מכבי חיפה.

מאבק על מקום בהרכב. שחקני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

במפגש הראשון בין השתיים במסגרת הסיבוב הראשון בני סכנין היא זו שניצחה מצמד שערים של פיראס מוגרבי, גם בעונה שעברה בני סכנין ניצחה פעמיים את אשקלון כך שהסטטיסטיקה הולכת לטובתה. אגב, מי שנמצא בסגל אשקלון ויפגוש את הקבוצה בה שיחק עד היום האחרון של חלון ההעברות הוא קשר סכנין לשעבר ישראל זגורי.

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת המשחק: "אנחנו עושים הרבה מאוד על מנת לשפר יש פה ניצחון של הרבה מאוד פרמטרים, חיכינו לתוצאות שיגיעו ומקווים להתחבר לדרך הזו. סכנין מאוד מתחברת לדרך הכדורגל בה צריך להבקיע שערים, יש הרבה מאוד נתניה ורצון יחד עם ההגעה של השחקנים לחלק הקדמי כדי לשפר את זה עוד יותר".

משימה קשה היום. בנין

עוד הוסיף לגבי המשחק הערב: "בליגה הזו סכנין יכולה גם להגיע למצב שהדברים תלויים בה, אם נגע באותה רמת ריכוז שהגענו מול מכבי חיפה ולא נחשוב ש"ניצחנו ועשינו את שלנו" אלא נשמור על המשכיות וזה שם המשחק. צריכים לחשוב על עצמנו וליצור סיטואציה שבה את העונה הזו נוכל לסיים בצורה שקטה ומהנה עבור כולם כדי שיהיה את השקט ואורח הרוח לחשוב על העונה הבאה".

#בניסכנין

כתבות נוספות