אום אל פחם מוכנה למפגש הערב מול בית שאן: "חיה פצועה שתבוא להילחם נגדנו"

הפועל אום אל פחם תארח את הפועל בית שאן במטרה להיצמד בחזרה לצמרת: "משחק קשה נגד חיה פצועה שתילחם נגדנו, כל משחק בשבילנו הוא גמר מונדיאל".

הפועל אום אל פחם תארח הערב(שבת) את הפועל בית שאן למשחק שינעל את המחזור ה-21 של ליגה א' צפון. קבוצתו של סמיר עיסא לא הפסידה באף משחק מאז הגעתו של המאמן לקבוצה יש שביעות רצון מהשינוי שחל בקבוצה מאז הגעתו של המאמן. כאמור ההפסד האחרון של אום אל פחם היה נגד "רובי שפירא" כשאז פוטר המאמן ברוך סער ובמקמו הגיע סמיר עיסא שבארבעה משחקים השיג 10 נקודות מתוך 12 אפשריות.

במרחק של ארבע נקודות מהמוליכה אכסאל, מתכוננת הפועל אום אל פחם למשחק חשוב נגד הפועל בית שאן ובהנהלה אמרו לקראת המפגש: "משחק קשה נגד חיה פצועה שתלחם נגדנו ותבוא לנצח".

הצטיין במשחק האחרון. אלימלך

צילום: איהאם ג'בארין

ם המאמן סמיר עיסא כבר מוכן למפגש כשאמר לדף הרשמי של הקבוצה לאחר הניצחון האחרון על כפר כנא: "אני אומר לבית שאן שיש להם משחק מאוד קשה נגדנו, אני מקווה שאלוהים יעניק לי את הזכות להמשיך לגרום לקהל הזה לחייך ולחגוג כי קהל כזה מגיע לו להיות בלאומית, אולי הלאומית קצת גדולה על שחקנים אבל לא על הקהל שלנו. אנחנו נילחם עד הסוף, כל משחק בשבילנו זה גמר המונדיאל, נבוא מוכנים לכל משחק ואנחנו לא מסתכלים על הקבוצות האחרות".

באום אל פחם יודעים שמצפה להם סדרת משחקים לא קלה וכבר סימנו לעצמם מטרה לעבור את ארבעת המשחקים הבאים שהם בית שאן, באקה, דליה, טירה וקרית אתא. סדרת משחקים שבמידה וינצחו אותה, בקבוצה אומרים שהמטרה תהיה בהישג יד. לרשותו של המאמן יעמוד הערב סגל מלא ובהנהלה מצפים לקהל רב במשחק הזה והצפי הוא לכ-3000 אוהדים שיגיעו לתמוך.

יגיעו לתמוך בקבוצה. קהל אום אל פחם

צילום: איהאם ג'בארין

לצד הכדורגל, הפועל אום אל פחם משתתפת בפעילויות חברתיות בתוך העיר כאשר השבוע ביקרו השחקנים בבית ספר לחינוך מיוחד של תלמידים בעלי מוגבלויות. הביקור הגיע לאחר שהנהלה חילקה לפני שבוע גם מלגות לסטודנטים. השבוע יצאה ההנהלה במבצע לסטודנטים כאשר נתנו הוראה לכל סטודנט להיכנס למשחק בחינם, "המטרה היא לעודד את הקבוצה ולתת הנחה לאוהדים שמזוהים עם הקבוצה" סיפרו בקבוצה.

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות