שפרעם רשמה הפסד שלישי רצוף במשחק החוץ מול צור שלום

מאבדת גובה: הפועל שפרעם הפסידה 1-0 למכבי צור שלום ורשמה הפסד שלישי רצוף. עבד מורג'אן: "השער המוקדם שיבש את התכניות, צריכים לעצור את רצף ההפסדים". 


שפרעם לא עצרה את רצף ההפסדים ורשמה הפסד הפסד שלישי רצוף בלי לכבוש שער אחד. קבוצתו של אבו רקייק הגיעה היום לצור שלום במטרה לצאת לדרך חדשה שתאפיין את יכולתה הטובה אותה הציגה עד לפני כמה מחזורים אך לא הצליחה לעשות זאת. בנוגע לסגל השחקנים, שרעם הגיעה למשחק ללא נמיר אגא ששבר את רגלו במשחק האחרון בו הפסידו להפועל אכסאל. 

 

המחצית הראשונה נפתחה בצורה מפתיעה מצד האורחת כשכבר בדקה ה-3' מג צור שלום ג'פרי ניסמבאום דהר מצד ימין ועל סף הרחבה הגביה כדור חצי הגבהה-חצי בעיטה שהוקשט מעל ראשו של שוערה של שפרעם מג'די חלאילה, פגע בעמוד ונכנס פנימה.  יתרון 1-0 מהיר ומפתיע למארחת. 

 
שחקני שפרעם נכנסו להלם והשער שיבש להם את כל תוכניות המשחק. מאותו הרגע ראינו משחק מאוד מבולגן מצידה של שפרעם ומנגד, רגוע ואגרסיבי מצד צור שלום. המגרש הקצר והצר לא אפשר לשחקני שפרעם לנהל את המשחק בדרך שהם רגילים אליה, מה שגרם להרבה הרחקות מצד שתי הקבוצות. 

 שחקני שפרעם היום בצור שלום

 

צפיפות המגרש גרמה לשחקני הקישור של שפרעם לאבד הרבה כדורים וכשניסו לפתח הנעת כדור או דריבל מאחד שחקני הקישור של שפרעם ניתקלו בהגנת צור שלום שספק הכשילו אך שיחקו באגרסיביות, עובדה שחיממה את המשחק , וגרמה לשחקני שפרעם לבזבז הרבה אנרגיות על תלונות נגד החלטות השופט. 

 


לא היה רגוע במגרש ולא על ספסלה של שפרעם כאשר שתי אזהרות נשלחו לכיוונו של מאמן שפרעם אברהים אבו רקייק מצד שופט המשחק וגרמו בסופו של דבר להרחקתו, עובדה שגרמה לאי סדר במשחקה של שפרעם. 

 

 

 

המחצית השנייה נפתחה עם שני חילופים של שפרעם כשנכנסו מוחמד יוספין ומוראד חאג' ואבו רקיק מצדו ניסה להרגיע את השחקנים לאור הלחץ המיותר שהיה ניכר אצלם. מאותו החילוף ראינו שפרעם יוזמת יותר, מנסה יותר ואף מסכנת יותר. אחמד דיאב היה יכול למצוא עצמו משווה בדקה ה-56', אלא כשניסה לעבור את השוער באחד על אחד הכדור שלו נבלם בגופו של שוער צור שלום. דיאב השתלט שוב על הכדור מסר כדור רוחב לעבד מורג'אן שמתוך הרחבה בעט ושוב דניאל עוצר את הכדור בפעולה כפולה ששמרה על היתרון של קבוצתו צור שלום.

 

 

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

 

חלפו רק כמה דקות ועוד חילוף בוצע בשורות שפרעם כשחאלד מונדיה נכנס למגרש והוסיף עוד כוח מאגף ימין. מאמן צור שלום הבחין בבעייתיות של הגנתו בצד ימין והכניס למשחק את טארק כיואן. בדקה ה-72' שוב בעיטה מרחוק של דוד מלכה ששוער צור שלום הדף  אחמד דיאב ניסה להשתלט על הכדור, ספק נתפס אך השופט לא ראה עבירה וושפרעם איבדה עוד הזדמנות.  

 

 

 

בדקה ה-84' ניסן רביבו קשר צור שלום שכזכור היה אמור לשחק העונה בשורות שפרעם, בעט כדור קשתי מצד ימין\ דומה מאוד למהלך השער הראשון וכמעט הכניע את חלאילה בשנית אלא שהפעם שוער שפרעם היה ערני והדף לקרן.
 

 

המשחק הסתיים עם יתרון לצור שלום והפסד לשפרעם שהגיע כתוצאה הן מיכולת טובה של שוער צור שלום והן משער המפתיע במגרש קטן וצפוף בו לא הצליחו לפתח שיטת משחק שתתאים לו. שפרעם יזמה יותר וניסתה יותר, אך המילה האחרונה הייתה של צור שלום שבמשחק הקרבה שמרה על היתרון המזערי עד לסיום. 

 

 

עבד מורג'אן קפטן הפועל שפרעם היה מאוכזב בסוף המשחק ואמר: "זה לא מה שמאפיין את הקבוצה שלנו, צריך לעצור את רצף ההפסדים. השער המוקדם שיבש את התכניות, אם לא בועטים לשער היריבה אז נשארים בלי שערים. נקווה לשפר בהמשך".

קפטן הועל שפרעם מאוכזב

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload