מתרחקת מהפלייאוף: כפר כנא רשמה הפסד שני רצוף 2-0 לקרית אתא. אוסמה שעבאן הצטיין

כפר כנא רשמה הפסד שני רצוף 2-0 לקרית אתא והתרחקה מהפלייאוף, בר שם טוב כבש צמד מול קבוצתו לשעבר. פאיד חסון:"הקבוצה שלי הגיעה היום בלי לב ורצון לנצח, אני לוקח את האחריות". איימן חטיב פרק את הכתף והוחלף.

הפועל כפר כנא התארחה היום(שישי) במגרש בקרית אתא למשחק במסגרת המחזור ה-21 של ליגה א' צפון. המשחק נפתח עם לחץ מצד שתי הקבוצות שראו כמה הן רוצות לנצח. מההזדמנות הראשונה הייתה של האורחת כשמוטי מלכה על סף הרחבה בעט מעל השער. מאותו המצב כפר כנא הגיעה רק לכמה חצאי מצבים, אך שוער קרית אתא מתן זלמנוביץ' לא היה צריך לעבוד קשה בדקות אלו לעומת שוער כר כנא בשאר דאהר.

בדקה ה-35' יצאה התקפה מסודרת של קרית אתא כשבמהלכה אוסמה שעבאן מסר כדור לאקס כפר כנא בר שם טוב שבעט כדור חזק לעבר השער וקבע 1-0 מדהים לקרית אתא. מי שלא היה מרוצה הוא מאמן כפר כנא פאיד חסון שהגיב בחילוף עם פתיחת מחצית השנייה והכניס את אמיר נפאע במקומו של מישל חליל.

מישל חליל ואמיר נפאע בעת החילוף

האירוע הקשה במשחק היה בדקה ה-50' כשאיימן חטיב נפצע ופרק את הכתף, לצוות הרפואי לקח דקות מספר להחזיר את השחקן לתפקוד ובעקבות הפציעה הוא גם הוחלף ובסיום המשחק פונה לביה"ח, במקומו נכנס בר עמר. הפציעה אולי השפיעה על שחקני כפר כנא שבדקה ה-60' אוסמה שעבאן פרץ לרחבה ומסר לבר שם טוב שלא התבלבל וכבש את שערו השני במשחק ושוב, מבישול של שעבאן.

בדקה ה-67' חלוץ כפר כנא מוטי מלכה יצא ובמקומו נכנס איציק נאש. היכולת ההתקפית של כפר כנא נמשכה כמו במחצית הראשונה כשלא הגיעה למצב מסוכן במיוחד ומי שכן הגיעה הייתה קרית אתא שבדקות הסיום הגיעה לשני מצבים קרובים מאוד לכיבוש ובאחד מהם נצפה אחמד סבע שנכנס כמחליף פורץ באגף ימין ומוסר לאוסמה שמול השוער בעט גבוה מעל השער.

כיכב עם שני בישולים. שעבאן

גם תוספת זמן של שבע דקות לא עזרה לכפר כנא שרשמה את הפסדה השני רצוף ומרחיק אותה מהפלייאוף. בסיום המשחק מאמן כפר כנא פאיד חסון: "קיבלנו גולים לא מחייבים, שחקנים בלי אחריות. אני חושב שלמרות שהגענו לכמה מצבים טובים להבקיע, מי שבא למשחק בלי רצון גדול, בלי לב, לא יכול להגיע לשום מקום. הקבוצה שלי הגיעה היום בלי לב ואני האחראי ולוקח עלי את כל האחריות, כי אני צריך למצוא את האנשים שיש להם לב גדול ורוצים לנצח משחקים".

אוסמה שעבאן מבשל שני השערים אמר בסיום המשחק: "היה משחק טוב שלנו, שיחקנו טוב, באנו מוכנים, המאמן הכין אותנו טוב ואני שמח שניצחנו"

#הפועלכפרכנא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות