משחק הצמרת בליגה ב': זלפה הפסידה לכפר קרע ואיבדה את המקום הראשון

כפר קרע ניצחה 2-0 את בני זלפה: איתן יואש כבש ראשון, מוחמד ג'בארין הכפיל בפנדל. בכפר קרע חגגו: "ניאבק עד הסוף" ובזלפה התאכזבו: "קשה להסביר מה עובר עלינו".

מאות אוהדים הגיעו לצפות במשחק מעניין מאוד שהתקיים היום באצטדיון השלום באום אל פחם כאשר המוליכה בני זלפה אירחה את כפר קרע במפגש מיוחד בין צמד המאמנים נביל אמארה ופריד טאהר שהתמודד מול אחיו סעיד טאהר מאמנה של כפר קרע. המחצית הראשונה הייתה נטולת הזדמנויות ורוב המשחק התנהל באמצע המגרש מה שהוביל לסיום מחצית חלשה ללא שערים.

במחצית השנייה כפר קרע הייתה טובה יותר והצליחה לכבוש את שער הניצחון כאשר איתן יואש, במבצע אישי אדיר, עבר כמה שחקנים של בני זלפה ובסוף עבר גם את השוער, מוחמד חמזה, וקבע יתרון מפתיע לאורחת.

שחקני זלפה מול כפר קרע

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

כפר קרע המשיכה להיראות עדיפה ובתוך תוספת הזמן של 9 דקות שקבע השופט, תאאר קטאני של כדור עומק למונאס אגברייה שהוכשל על ידי שחקן זלפה ברחבה ובאמצעות כדור העונשין ששלח מוחמד ג'בארין כפר קרע שהובילה לכך שזלפה איבדה את המקום הראשון לטובתה של דבורייה שניצחה במגרש מקביל כשעיין יש לה משחק חסר להשלים.

איבדו את המקום הראשון

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הנהלת כפר קרע אמרה בסיום המשחק: "מדובר בניצחון חשוב מאוד, אנחנו ניאבק עד הסוף ונלך על כל הקופה". מנגד, בצד המפסיד נשמעו מאוכזבים מאוד, "קשה להסביר מה עובר עלינו" אמרו בקבוצה. אם כך, המחזור הקרוב הפך למסקרן עוד יותר כשדבורייה וזלפה ייפגשו ביניהן וזו תהיה ההזדמנות של זלפה לקבל בחזרה את תואר המוליכה.

חגגו ניצחון חשוב. שחקני כפר קרע

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הצטיין במשחק. קיטאני

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#מכביכפרקרע #הפועלבניזלפה

כתבות נוספות