באקה אל גרבייה הביסה את דליה, טירה יצאה מאוכזבת מהפסד להפועל ירושלים

ליגה א': באקה אל גרבייה ניצחה 3-0 את מכבי דליה ומתקרבת לפלייאוף, טירה הפסידה 1-0 להפועל ירושלים יצאה מאוכזבת מאצטדיון טדי. עיסא מרעי הורחק. 

 

בטירה יצאו מאוכזבים מהמשחק נגד הפועל ירושלים בו הפסידו בתוצאה 1-0 משער של מיכאל בן ברוך בדקה ה-40'. טירה, שהגיעה בסגל חסר למשחק, עוד ניסתה להשוות והגיעה למספר הזדמנויות אולם הייתה חסרה לה רגל מסיימת. בדקה ה-90' ספג שחקנה של טירה עיסא מרעי כרטיס אדום שהותיר את קבוצתו של מוחמד סמארה בעשרה שחקנים ואת הפגיעה של ההרחקה הזו היא תרגיש בעיקר במשחק הבא שלה בו הוא לא ייקח חלק. סמיר עבד אלחי שסבל מפציעה ב


יו"ר מ.ס טירה עבד טיטי אמר בסיום: "היינו שווים לפחות נקודה, שלטנו במשחק והגענו למצבים אבל לא הצלחנו לכבוש, הרגל המסיימת הייתה חסרה לנו". 


על אף ההפסד,בטירה מרוצים מהשחקנים כשטיטי הוסיף: "השחקנים שלנו נתנו משחק מצוין, אני גאה בהם ועל מה שנתנו. ספגנו שער שהכריע אבל מסתכלים קדימה למשחק הבא". מצד המנצחת, הניצחון של הפועל ירושלים מעלה אותה למקום החמישי בטבלה עם 34 נקודות במאזנה. 

 מאוכזבים. שחקני טירה

צילום: איהאם ג'בארין

 

במגרש נוסף מכבי דלית אל כרמל שכבר הסתבכה עמוק בתחתית רשמה הפסד נוסף והפעם לבאקה אל גרבייה שמתקרבת למקום החמישי שמוביל לפלייאוף לאחר שניצחה אותה היום 3-0 . המחצית הראשונה הייתה חלשה מצד שתי הקבוצות שלא הצליחו לייצר מצבים מסוכנים על שער היריבה והסתיימה ללא שערים.

 

במחצית השנייה באקה אל גרבייה התעוררה וכבר לאחר חמש דקות מפתיחתה, דלה ימפולסקי העלה אותה ליתרון. בדקה ה-60׳ המחליף סהר אזולאי בנגיעה הראשונה שלו בכדור קבע 2-0 לאחר בישול של קוז׳אק ובדקה ה-70׳ עשהאל בן שבת כבר את השלישי של באקה לאחר שעלה מצויין לכדור הקרן ונעץ את השער השלישי ברשת של דליה. אופק יפרח חזר לסגל אך לא שותף לאורך כל המשחק. 

 שחקני דליה ובאקה

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload