אכסאל ניצחה את אסי גלבוע והגדילה פער בפסגה

אכסאל ניצחה 2-0 את אסי גלבוע ופתחה פער בפסגה: שמעון הרוש כבש ראשון. חביב ג'אבר נכנס כמחליף, כבש ופונה בעקבות פציעה. חודדה: "ניצחון גדול נגד קבוצה לא קלה". 

הפועל אכסאל עשתה היום שני צעדים חשובים. הראשון הוא ניצחון גדול על אסי גלבוע והשני הוא הגדלת הפער בפסגה לארבע נקודות. לפני פתיחת המשחק קיבלו באכסאל עדכון מהמגרש בטבריה , כאשר עירוני טבריה הובילה 2-0. אסי גלבוע מצדה הדהימה במחזורים האחרונים את קבוצות הצמרת כשניצחה את הרצליה והוציאה תיקו מהפועל אום אל פחם ובאכסאל היו בפאניקה שאולי גם הם יהיה המנה השלישית לקבוצה מהגלבוע. 

אכסאל הגיעה למשחק ללא בן מלכה וחמד גנאים הפצועים ועם סגל מאד קצר שלא משאיר למוריס אוזן הרבה שיקול בבחירת השחקנים, אך על אף המצב ורשימת הפצועים של אכסאל היא מצליחה בשלב זה להתגבר ולנצח ממשחק למשחק.

 שחקני אכסאל ואסי גלבוע 

האוזניים של  אנשי אכסאל היו בטבריה כשקיבלו הודעה על הפיגור של יריבתם הצמודה אך הראש היה לחלוטין במשחק נגד אסי כאשר חניכיו של מוריס אוז, שפגש את קבוצתו לשעבר אשר על הקווים שלה פתח את העונה, פתחו את המשחק לא טוב ובדקות הראשונות ראינו הרבה איבודי כדור מצד שתי הקבוצות. לאט לאט המשחק התחיל להתאזן ושתי הקבוצות הגיעו למספר מצבים אולם חוסר דיוק הוריד את שתי הקבוצות למחצית עם בתיקו מאופס. 

עומרי הלוי ואמרי זייד

המחצית השנייה נפתחה עם שער של אכסאל כשבדקה ה-50' כדור קרן ששלח אבירן תורג'מן הגיע לראשו של שמעון הרוש שנגח פנימה והעלה את המארחת ליתרון 1-0. הניסיון של הרוש בא לידי ביטוי על המגרש ובמשחקים שהוא שותף בהם הוא מבדל, כובש ומכריע משחקים, היום הוא שיחק כקשר והיה פעיל בכל המשחק והיה אחד המצטיינים בשירות אכסאל.

בדקה ה-70' ביצעה אכסאל חילוף כאשר מוסא טראבין יצא ונכנס במקומו חביב ג'אבר שחזר מפציעה ושתי דקות לאחר מכן בעיטה של שמעון הרוש פגשה את המשקוף וחביב ג'אבר גילגל את הכדור פנימה והעלה את אכסאל ליתרון 2-0, אולם למזלו הרע של חביב אחרי השער השחקן נפצע, יצא עם בכי בעיניים והוחלף על ידי עלי שדאאפנה. אסי גלבוע ביצעה חילוף במקביל כשפינה את מקומו פאיק מחמאיד, השחקן הצעיר שנצפה יורד זועם ומסתמן שלא אהב כלל את החילוף.

חוסר מזל. חביב ג'אבר

האורחת מהגלבוע ניסתה אך לא הצליחה לשנות את לוח התוצאות ואכסאל ניצחה ופתחה פער של ארבע נקודות מ"רובי שפירא" שהפסידה היום 4-0 לעירוני טבריה ועם שריקת הסיום חגגו אוהדי אכסאל והשחקנים את הניצחון כאשר מחכה להם בשבוע הבא משוכה קשה ומשחק לא קל נגד מגדל העמק שנאבקת על הישארותה בליגה.

קפטן הקבוצה אלירן חודדה אמר בסיום: "ניצחון גדול נגד קבוצה לא קלה, לא קל לשחק בהתחשב בכמות הפצועים שלנו אבל השגנו את המטרה". 

שחקני אכסאל חוגגים בסיום 

החגיגות של שחקני אכסאל

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות