אבו יונס: "המשחק מול אשקלון חשוב יותר מהמשחק מול מכבי חיפה"

בני סכנין מתכוננת למשחק החוץ מול הפועל אשקלון. אבו יונס: "המשחק הזה חשוב יותר מהמשחק נגד מכבי חיפה". 

בבני סכנין עברו שבוע שקט לאחר המשחק מול מכבי חיפה אך חושבים כעת על כך שרוצים לייצר רצף ניצחונות ראשון בעידן טל בנין. בקבוצה מודעים לכך שעוד מוקדם לשלב סיכומי העונה וכרגע מסתכלים על המטרות הקרובות משבוע לשבוע כשהמטרה לשבוע הקרוב היא לייצר רצף ניצחונות בשבת הקרובה(18:00) מול הפועל אשקלון.

היו"ר מוחמד אבו יונס אמר: "אנחנו רואים מאז שהגיע טל בנין שהוא משקיע ועושה עבודה קשה בקבוצה אם זה קצב האימונים כשהקבוצה מתאמנת לפעמים פעמיים ביום". 

עוד הוסיף אבו יונס: "מאז שצירפנו את החיזוקים בחלון ההעברות רואים שאצל הרבה שחקנים יש מוטיבציה לשחק ופתאום גם שחקנים פצועים מחפשים את מקומם בהרכב. אני חושב שהמשחק הבא(אשקלון) הוא חשוב מאוד עבורנו אפילו יותר מהמשחק מול מכבי חיפה, לא ניתן לסכם עבודת מאמן לפי ניצחון אחד אבל רואים שיש הרבה מוטיבציה ועבודה קשה אצלו ואנחנו גם הכנו לו את הקרקע עם החיזוקים שנעשו בחלון ההעברות".

גנטוס מול עוואד / צילום: ניב כהן, מועדון האוהדים מכבי חיפה

כמו כן בקבוצה יש שביעות רצון ממרשיץ' ופושה כשבנוגע לאחרון בקבוצה מספרים ש"מאז שהגיע יש שיפור משמעותי במרכז השדה, ברגע שהוא ייכנס לכושר מלא של 90 דקות הקבוצה אפילו עוד תשתפר". ברגע שהקבוצה תבטיח את הישארותה בליגת העל היא תתחיל להתכונן לעונה הבאה. במקביל, טל בנין ביקש ממספר שחקנים להוריד במשקל בטענה שזה פוגע בכושר הגופני.

שחקנים בקבוצה מספרים: "הקבוצה שלנו סבלה בבעיות כושר גופני בגלל הכנה לקויה בפתיחת העונה וזה אולי מסביר למה אנחנו לא עומדים בקבצה יותר ממחצית אחת ואולי קצת יותר מזה. בנין משקיע הרבה ודורש הרבה באימונים ומי שלא עומד בדרישות ובקצב שלו מוצא את עצמו מחוץ להרכב". 

שחקני בני סכנין / צילום: עובאדה אכתילאת

מחמוד קנדיל שהצטיין במשחק מול מכבי חי מכבי יפה על אף שסוחב פציעה אמר: "אנחנו מאוד מרוצים מהניצחון ורוצים להמשיך. הייתה לי גם תקופה מצוינת עם בלבול בזמנו כשאימן את סכנין ומחמיא לי מאוד שאנשים אומרים לי שאני צריך להיות שוער נבחרת אך כרגע חשובות לי המטרות של הקבוצה". גם עלי עותמאן ספג מחמאות מהמשחק האחרון וזוכה להערכה אצל המאמן טל בנין.

מחמוד קנדיל עם הקהל / צילום: מועדון בני סכנין

#בניסכנין

כתבות נוספות