מחר: קרב צמרת מכריע בליגה ב' בין המוליכה זלפה לכפר קרע

מפגש צמרת מותח בין כפר קרע לבני זלפה בליגה ב' יתקיים מחר. תאאר קיטאני: "מאמינים בעצמנו שיכולים גם לתפוס את המקום הראשון". חמאדה בועל: "אף אחת לא תיקח מאיתנו את המקום הראשון, הנקודות יישארו בבית".

מוליכת טבלת ליגה ב' צפון ב' הפועל בני זלפה תארח מחר(שישי, 14:30) במגרשה הביתי את כפר קרע מהמקום השלישי בטבלה. צמרת המחוז צפופה במיוחד בשבועות האחרונים לאחר שזלפה איבדה מעט גובה, דבורייה סגניתה הצליחה להיצמד וכפר קרע חזרה לתמונת המאבק על הכרטיס לליגה א' כשהמפגש ביניהן הוא צומת דרכים בעיקר עבור האורחת שאם תצליח לנצח תיצמד למרחק נקודה אחת בלבד, עם משחק חסר, מזלפה ומנגד אם תאבד את המשחק סיכוי גדול שתצא מתמונת העלייה מהמקום הראשון.

תאאר קיטאני שחקנה של כפר קרע, שהצטרף אליה בימים האחרונים של מועד ההעברות בינואר, אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "אנחנו מודעים לחשיבות המשחק ויודעים כמה הוא קריטי לנו אבל זה רק נותן לנו יותר מוטיבציה. אנחנו יודעים שהמשחק מחר תלוי בנו ואנחנו קבוצה חזקה, מאמינים בעצמנו שיכולים גם לתפוס את המקום הראשון בקרוב מאוד".

על תקופתו בכפר קרע שזה היעד השלישי שלו העונה הוסיף: "אני מרוצה מאוד מכפר קרע ומרגיש שאני מצליח גם לבוא לידי ביטוי כמו שרציתי מתחילת העונה בכל קבוצה שהייתי בה, שמח על המצב שבו אנחנו נמצאים כי אסור לשכוח שלפני כמה מחזורים זה היה נראה שאנחנו כבר מחוץ למירוץ ומקווה שאנחנו נמשיך במסע הנפלא שלנו ונעשה הישגים יפים במחזורים שנשארו".

תאאר קיטאני / צילום: איהאם ג'בארין

בצד הנגדי, אמר חמאדה בועל שחקנה המצטיין של זלפה: "משחק סופר קשה מול הקבוצה הכי טובה בליגה, אנחנו יודעים כמה המשחק הזה קשה אבל גם מאמינים בעצמנו וחושבים רק על ניצחון. זה משחק ביתי והנקודות לא ייצאו מהבית שלנו, בעזרת השם נעשה עוד צעד לעבר המטרה לעלות ליגה".

על כשירותו והפציעה ממנה סבל לאחרונה הוסיף: "אני כשיר באופן מלא למשחק ואעשה הכל יחד עם קבוצתי כדי לשמור על המקום הראשון. מתחילת העונה המקום הראשון שלנו ואף קבוצה לא תיקח אותו מאיתנו".

חמאדה בועל / צילום: אבי רביבו

בנוגע לסגל הקבוצות, בצד זלפה נמצא בספק עותמאן גראבה(פוני) שסובל מפציעה ולא שותף במשחק האחרון מול עין מאהל.

פרט מעניין נוסף הוא שפריד טאהר שהצטרף לא מזמן לצוות המקצועי של בני זלפה, יפגוש מחר את אחיו סעיד טאהר שיעמוד על הקווים של כפר קרע. מי מהם יחגוג יחד עם קבוצתו? מחר נדע. מה שכן, בשני הצדדים יש ציפיות רבות ואווירה מיוחדת לקראת המשחק הזה כשבכפר קרע הערב מתוכננת ארוחה מיוחדת לשחקני הקבוצה בה יפגשו את ראש המועצה חסן עתאמנה.


כתבות נוספות