חוסני אבו מוך: "באקה אל גרבייה הקבוצה הכי טובה בליגה מפתיחת הסיבוב השני"

חוסני אבו מוך: "מפתיחת הסיבוב השני באקה אל גרבייה היא הקבוצה הטובה ביותר בליגה". הקפטן אופק יפרח שוחח עם המאמן צחי טייאר. 

באקה אל גרבייה עברה שינוי לא קטן במהלך השבועות האחרונים והגדול ביותר ממנו הוא בעמדת המאמן כאשר מי שמוביל אותה החל מפתיחת הסיבוב השני הוא המאמן צחי טייאר שרשם עד כה בקבוצה שתי תוצאות תיקו ושלושה ניצחונות. 

את המשחק האחרון אמנם לא ניתחה באקה אל גרבייה אך בקבוצה הביעו שביעות רצון ראשית מהאירוח של מ.ס טירה כשהיו"ר חוסני אבו מוך אמר: "כל מה ששמענו על אווירה סוערת לפני המשחק מול טירה לא היה נכון, אנשי טירה כיבדו אותנו כולם". 

על קבוצתו הוסיף: "יש לנו קבוצה מצוינת עם הגנה שעומדת טוב ומאמן מצוין. אנחנו קבוצה איכותית ונכון להיום(סיבוב שני) הכי טובה בליגה. אם סופרים איסוף נקודות, אנחנו ממוקמים ראשונים בסיבוב השני".

צפו בראיון המלא של חוסני אבו מוך

בנוגע לסגל הקבוצה, מי ששוחח בימים האחרונים עם המאמן צחי טייאר הוא קפטן הקבוצה אופק יפרח אשר נותר מחוץ לסגל במשחק האחרון מול טירה בהחלטתו של המאמן לאור רצף אירועים שהיו בשבוע האחרון בין השניים, כך מספרים גורמים בקבוצה. אם כך, השניים ערכו שיחה במטרה להשאיר את אירועי השבוע האחרון מאחוריהם.  

אופק יפרח / צילום: איהאם ג'בארין

בנושא אחר, מי שהודיע על עזיבה הוא שותפו של אבו מוך לניהול הקבוצה, ראאד עוויסאת, שהחליט להיפרד מהקבוצה משיקוליו האישיים ובעקבות העובדה שלא מסתדר עם הצוות המקצועי החדש בקבוצה אליו הפנה טענות קשות. 

נפרד מהקבוצה. עוויסאת(מימין)


כתבות נוספות