מוריס אוזן לקראת המפגש מול קבוצתו לשעבר: "על המגרש אין סנטימנטים, אחרי המשחק נחזור להיות חברים&

מוריס אוזן לקראת המפגש מול קבוצתו לשעבר: "כשעולים למגרש אין סנטימנטים, אני ווינר שרוצה לנצח ואחרי המשחק אני ואסי גלבוע נחזור להיות חברים". בן מלכה צפוי להיעדר, גם חמד גנאים בספק.

הפועל אכסאל תארח בשישי הקרוב למשחק המרכזי של המחזור את הפועל אסי גלבוע. מעבר לחשיבות של המשחק הזה בהבט הטבלה בעיקר עבור המוליכה, מדובר במפגש עם משמעות גדולה בעיקר עבור מאמנה החדש של אכסאל שכזכור פתח את העונה בגלבוע ולאחר מכן עשה את המעבר המפתיע לאכסאל.

מוריס אוזן אמר לקראת המפגש מול קבוצתו לשעבר: "הגלבוע זה מקום שהייתי בו ואני מחובר אליו. קבוצה שבניתי בעשר אצבעות, קבוצה טובה שיכולה גם לסכן אותנו. אנחנו נבוא בשיא הריכוז, מחויבים ואגרסיביים ואין לנו מקום לטעויות. יש פה יריבות ספורטיבית של 90 דקות ואחרי המשחק אני והגלבוע נחזור להיות חברים. כשעולים למגרש אין סנטימנטים, אני ווינר שרוצה לנצח".

מוריס אוזן ומוסא טראבין

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

על הכלים המסוכנים של אסי גלבוע אותם הוא מכיר היטב הוסיף אוזן: "אסי גלבוע היא קבוצה פשוטו כמשמעו, כזו שלא נשענת על שחקן אחד והיכולת שלו אלא שכל פעם מישהו אחר בא ותורם את חלקו, קשה לי להצביע על שחקן אחד מאיים אבל חוליית ההתקפה שלהם היא הכוח של הקבוצה הזו ואנחנו נצטרך לשים דגש על משחק ההגנה שלנו ולהימנע ממצבים מביכים ולנסות להכריע את המשחק כמה שיותר מהר".

על הדרך בה יקבלו את פניו צוות אסי גלבוע: "אני עזבתי את הגלבוע בצורה חיובית, קיבלתי את ברכת הדרך אני אוהב אותם והם אוהבים אותי"

רוצים ניצחון ביתי שישאיר אותם בפסגה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

בנוגע לסגל, מי שנמצא בספק גדול למשחק הוא הקשר בן מלכה אשר הונחה להימצא בשבוע מנוחה בעקבות פציעתו. כזכור, מלכה היה בספק כבר למשחק העונה מול "רובי שפירא" לפני כשבועיים ומאז גם לקח חלק במשחק מול שפרעם על אף הפציעה וגם כעת אם יהיה חלק מסגל המשחק יפתח על הספסל לאחר שהונחה לנוח. כמו כן יבצע בימים הקרובים בדיקות על מנת לשלול פגיעה ברצועה הצידית או במיניסקוס. בנוסף אליו, גם חמד גנאים אשר סוחב פציעה ולא לקח חלק במשחק האחרון מול שפרעם צפוי להיעדר.

על חסרונו הצפוי של מלכה אמר המאמן מוריס אוזן: "אנחנו מתמודדים כבר תקופה ארוכה עם חסרונות של שחקנים כאלה או אחרים, עד כה עברנו את זה בצורה טובה ומאמין שנעבור גם את זה".

בן מלכה צילום: נזיה סולטאן

בצד הגלבוע מתכוננים היטב למפגש מול הקבוצה של מאמנם לשעבר. אוזן הזכיר את החלק ההתקפי של הגלבוע ועליו שמעו כולם בשבועות האחרונים. זכר לשבוע האחרון בו הכריע פאיק מחאמיד את המשחק הקריטי מול הרצליה שרק הוכיח שהקבוצה הצנועה מהגלבוע יכולה להתמודד עם כל קבוצת צמרת בליגה.

שתי הקבוצות רוצות להשיג את מטרתן כשהגלבוע מצידה רוצה להבטיח את הישארותה באופן סופי ולהתרחק כמה שיותר מהתחתית הבוערת. מנגד, אכסאל רוצה לשמור על מקומה בפסגה ויודעת שכל איבוד נקודות מעתה עלול לגזול ממנה את המקום הראשון.

שחקני אסי גלבוע

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלאכסאל #הפועלאסיגלבוע

כתבות נוספות