מחוז צפון א': שוב תיקו לכאוכב, כפר מנדא ניצחה ומצפה למפגש הקריטי ביניהן. תיקו לממב"ע מול טמ

מחוז צפון א': תיקו שני ברציפות לכאוכב מול בועיינה, כפר מנדא ניצחה את נהריה וצימקה מעט את הפער לקראת המפגש ביניהן במחזור הקרוב. תיקו לממב"ע מול צעירי טמרה.

המשחק המרכזי התקיים בין הפועל בועיינה להפועל כאוכב כאשר המוליכה הלוהטת אירחה את חבורתו של אוסאמה מריח שממשיכה להדהים את הליגה. האורחים התחילו את המשחק בטירוף ובדקה ה-25׳ ג׳וני סבע קבע יתרון 1-0 לבועיינה. השער רק הלהיב בועיינה שהכפילה את היתרון לאחר שתי דקות בלבד, הפעם עג׳ סולימאן היה חתום על השער.

כאוכב התעוררה מהר ובדקה ה-33׳ עלי חביב אללה המצוין צימק ל2-1 לאורחים ורגע לפני הירידה לחדרי ההלבשה עוד דרמה התרחשה כאשר בועיינה נותרה בעשרה שחקנים בעקבות הרחקתו של מחמוד חמודה שספג כרטיס צהוב שני. חניכיו של סאלח נמארנה הלכו על כל הקופה, לחצו את בועיינה והגיעו להרבה מצבים שהניבו את שער השוויון של עלי חביב אללה שהשלים צמד. 2-2 בתום משחק צמרת מרהיב שמצמק את הפער בין כאוכב לכפר מנדא בחזרה לשבע נקודות כאשר השתיים יפגשו ביניהן במחזור הקרוב.

מצפה להם מבחן מכריע במחזור הבא

צילום: רמזי אבו אל היג'א

כפר מנדא מצידה יצאה למפגש מסקרן מול בית"ר נהריה כשהיא יודעת שכל איבוד נקודות שלה עלול להוביל לכך שכאוכב תכריע את העלייה לליגה א'. האורחת שהגיעה בסגל חסר ללא מוחמד אבוליל וג'יהאד רביע, הצליחה לעמוד במשימה ושערים של ראמי דאהר ושאדי חמודה הכריעו את המשחק לטובתה והשאירו לה פתח תקווה לקראת המפגש המכריע מול כאוכב במחזור הקרוב.

במשחק נוסף התמודדה בני ממב"ע גולן מול צעירי טמרה. חבורתו של אחמד עבאס אירחהקבוצתו של וג'די אלקיש למשחק שהפגיש בין שתי העולות החדשות לליגה ב׳. בני הגולן פתחה מצוין את המשחק ומיד לאחר שריקת הפתיחה, ת׳אאר עמאשה קיבל בעיטה חופשית בסמוך לקרן וסובב את הכדור לעמוד של המקומיים, הכדור הגיע לסופיאן אבו ג׳בל שנגח לעבר השער אבל ההגנה של טמרה הרחיקה מהקו והצילה שער מוקדם של האורחים.

המצב הראשון של צעירי טמרה הגיע בדקה ה-13׳ כאשר נידאל דוהאדי בעט חזק מהאוויר מעל לשער של אייל ואקרט. כעבור מספר דקות טמרה כמעט הבקיעה אבל הבלם של ממב״ע רואד נמצא במקום כדי להרחיק את הכדור ולשמור על תוצאת 0-0 עד תום המחצית.

שוב סיימו בתיקו. שחקני ממב"ע

המחצית השנייה נפתחה בקצב מהיר מאוד אבל תנאי המגרש לא אפשרו משחק כדורגל מסוד ורוב המהלכים היו מכדורי גובה. בדקה ה-62׳ אמרה עלתה ליתרון, וקס אבנר עצר את הכדור בצורה מצוינת ובעט חזק מחוץ לרחבה לשער של ואקרט שלא הצליח להדוף. לאחר מכן טמרה כמעט הכפילה את היתרון אבל הבעיטה המדהימה של נור אבו ג׳ליל פגעה במשקוף.

בדקות לאחר מכן בני ממב״ע התעוררה ולחצה את טמרה באמצע מגרשה ובדקהה-85׳ השופט פסק לכדור עונשין של ממב״ע ושלף כרטיס אדום לעברו של שאהר אבו אליהג׳א לאחר שהרחיק את הכדור בידו מקו השער. ת׳אאר עמאשה ניגש לבעוט את הפנדל והשווה ל1-1. רגע לפני שריקת הסיום טמרה נותרה בתשעה שחקנים לאחר שאחמד עישאן הורחק בעקבות צהוב שני שקיבל.

במשחקים נוספים ניצחה בני כאבול בתוצאה 1-0 את מעלות תרשיחא, מכבי נחף סיימה בתיקו ללא שערים מול בני סמיע, אחווה עראבה סיימה בתיקו 1-1 מול צעירי כפר כנא.

#הפועלצעיריטמרה #בניממבעגולן #הפועלכאוכב

כתבות נוספות