זלפה כבשה רביעייה, דבורייה חמישייה וכפר קרע רשמה ניצחון משלה: צמרת מחוז צפון ב' ממשיכה להיות צמו

ליגה ב': סטאטוס קוו בצמרת מחוז צפון ב' לאחר שזלפה כבשה רביעייה מול עין מאהל, דבורייה כבשה חמישייה מול בפרדס חנה וכפר קרע ניצחה את טירת הכרמל. ערערה הפסידה להפועל דליה.

הפועל בני זלפה אירחה את מכבי עין מאהל במטרה להתאושש מההפסד המפתיע במחזור הקודם לרמות מנשה. המשחק נפתח שקול בדקותיו הראשונות עד שאחסאן חלבי כבש את הראשון בדקה ה-23' ובועל הכפיל בדקה ה-39' ובעצם הכריעו את המשחק לא כרק על לוח התוצאות אלא גם על כר הדשא. זלפה, שהייתה הדומיננטיות יותר השלימה רביעייה משערים של מייזר זועבי ואחסאן חלבי שהשלים צמד משלו ובכך קבעו את תוצאת המשחק 4-0 לזכותה של המוליכה.

הניצחון הזה חשוב והחזיר לזלפה את הביטחון, אמנם מצפים לה שני משחקים קשים ביותר כשכבר במחזור סוף השבוע הקרוב תפגוש את כפר קרע מהמקום השלישי לקרב מסקרן ביותר וקריטי להמשך הדרך שלה רגע לפני משחק העונה מול דבורייה.

החזירו את הביטחון לקראת המחזורים הקרובים

צילום: אבי רביבו

דבורייה אירחה היום את בית"ר פרדס חנה במגרשה הביתי. את בית"ר פרדס חנה דבורייה זוכרת היטב הן בעקבות איבוד הנקודות מולה בסיבוב הראשון והן בגלל סוגיית החזרתה לליגה שהשפיעה על הפער בינה ובין המוליכה זלפה. פרדס חנה נחשבה למבחן לא קשה על הנייר עבור הקבוצה אותה מובילים כעת בצוותא חנא פרהוד והישאם זועבי ואכן כך היה גם על כר הדשא כשכבר בדקה ה-20' אבי מלכה שבר בצורת של חמישה משחקים ללא כיבוש שער והעלה את קבוצתו ליתרון וכך גם הסתיימה המחצית הראשונה.

עם פתיחת המחצית השנייה שוב מלכה כבש מבישול של חמאדה ג'בארין שבישל גם שער שלישי מספר דקות לאחר מכן להייתם מחאג'נה. דבורייה לא הרפתה ואבי מלכה השלים צמד משלו ורביעייה במשחק הזה וחתם את תוצאת המשחק הזה 5-0 גדול למארחת ששיחקה בסגל חסר ללא בני סימן טוב והייתם דראושה המוצהבים וללא מוחמד עמרייה.

שחקני דבורייה חוגגים

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

קבוצה נוספת שמתמודדת בצמרת וחזרה לאחרונה לתמונה היא כפר קרע שניצחה היום את טירת הכרמל בתוצאה 1-0. כפר קרע שנאבקת על כרטיס לעליה לליגה א' יחד עם דבוריה ובני זלפה זכתה בשלוש הנקודות לאחר שבדקה ה-30' בוטרוס עתמה כבש את השער המכריע במשחק הזה.

כפר קרע גם נותרה בעשרה שחקנים לאחר שעומר אלעאל ספג כרטיס צהוב שני והורחק בדקה ה-60' אך זה לא עזר לאורחת להשיג שער שוויון ומלוא הנקודות הלכו לכפר קרע שתפגוש במחזור הקרוב את המוליכה זלפה למשחק קריטי במיוחד.

בכפר קרע יצאו מרוצים

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

במשחקים נוספים ניצחה מכבי אכסאל 3-0 את מכבי ריינה מצמד של ראדי חמיסי ושער בפנדל של אברהים סייד אחמד ובני פרדיס ניצחה 2-0 את הפועל רמות מנשה.

בני ערערה רצתה להמשיך את המומנטום המצוין בו היא נמצאת לא הצליחה לעשות זאת והפסידה 1-0 להפועל דליה שכבשה את השער היחיד והמכריע במשחק הזה בפנדל שקיבלה במהלך המחצית הראשונה בעקבות עבירת נגיעת יד שביצע הבלם אחמד יונס. ערערה מצדה ניסתה להשוות לאורך כל המחצית השנייה והייתה הדומיננטית יותר במגרש אך זה לא עזר לה לשנות את תוצאת היום שקבעה ניצחון לאורחת.

שחקני ערערה

צילום: עובאדה אכתילאת

#הפועלבניזלפה #הפועלבניפרדיס #דבורייה #בניערערהעארה

כתבות נוספות