תיקו מאכזב לאחי נצרת מול הפועל כפר סבא: משחק שמיני רצוף ללא ניצחון ביתי בעילוט

אחי נצרת רשמה משחק בית שמיני רצוף ללא ניצחון: סיימה בתיקו ללא שערים את קרב הצמרת מול הפועל כפר סבא.

קבוצתו של שלומי דורה ציפתה לצאת היום עם שלוש הנקודות שיציבו אותה חזק במאבקי הצמרת, אלא שהמשחק הסתיים אחרת משציפתה והיא נאלצה להסתפק בנקודה אחת בלבד.

כבר במחצית הראשונה אחי הגיעה למספר מצבים שהיו יכולים להעלות אותה ליתרון כשבאחד מהם אקסברד הגיע למצב מסוכן אך לא ניצל אותו כראוי, כפר סבא מצדה כמעט הענישה מנגד אך עמוס רשם הצלה אדירה. אחי לא הרפתה והמשיכה לנסות לכבוש את שער היתרון אותו חיפשה, אך נגיחה של פטי לא צלחה ויצאה החוצה כמו גם כדור שהדף שוער כפר סבא והיה קרוב לרגליו של עלאא בכר, אך בסופו של דבר נשאר בידי האורחת.

יצאו מאוכזבים היום. קהל אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

בדקה ה-72' שלומי חנוכה שיגר פצצה מרחוק אך שוער האורחת הצליח להדוף אותה. אחי ללא ספק הייתה הדומיננטית יותר וחיפשה את השער המכריע שלה. בדקות אלו גם פינה את מקומו עלאא בכר לטובתו של חמודי חטיב, מספר דקות לאחר החילוף אקסברד שוב ניסה להכריע את המשחק בבעיטה מרחוק שהייתה קרובה, אך חלפה לה מעל השער.

בדקות הסיום כפר סבא קיבלה מספר הזדמנויות ממצבים נייחים שקירבו אותה לשער של אחי נצרת אך גם היא לא הצליחה לשנות את תוצאת המשחק הזה, תיקו מאכזב וחלוקת נקודות שלא תורמת הרבה לכל אחת מהן. אחי מצדה יכולה להיות מאוכזבת לא רק מכך שנותרה במקום השמיני, אלא כנראה שהספרה שמונה לא מאירה לה פנים והיא גם רשמה את משחק הבית השמיני ברציפות שלה ללא ניצחון.

שלומי דורה לא הסתיר את אכזבתו מהתוצאה אך התנחם בכך שקבוצתו לפחות חילצה נקודה מהמפגש הזה. כעת הוא יודע שהמשימה המוטלת על כתפיו אף קשה עוד יותר וכל תוצאה שהיא לא ניצחון במחזורים הקרובים עלולה להוציא את אחי מהתמונה.

יצא מאוכזב. שלומי דורה

צילום: חליל חאדר

#אחינצרת

כתבות נוספות