טירה מתכוננת למשחק הקריטי מול הפועל ירושלים: "חושבים רק על ניצחון". בן שושן ייעדר

מ.ס טירה מתכוננת למשחק החוץ הקשה בטדי: "הפציעות שיבשו לנו תכניות, חושבים רק על ניצחון". בן שושן ייעדר ויעבור השבוע בדיקת MRI.

מ.ס טירה תצא ביום שישי הקרוב למשחק חוץ קשה נגד הפועל ירושלים ובקבוצה מייחסים חשיבות רבה למשחק נגד הזה שיודעים שניצחון בו יצמצם את הפער בין שתי הקבוצות לשתי נקודות בלבד. טירה נמצאת בתקופה טובה מאז פתיחת הסיבוב השני וזאת לעומת הסיבוב הראשון בו רשמה תבוסות וזעזועים.

לקראת המשחק מול הפועל ירושלים אמר מוחמד סמארה מאמן הקבוצה: "מדובר במשחק חוץ קשה, אנחנו באים במטרה לנצח ולקחת את כל הנקודות. הפציעות הם חלק מהכדורגל ולפעמים הן משבשות את התכניות של המאמן אבל אנחנו נאלץ להסתדר עם זה".

על התוצאות האחרונות של קבוצתו הוסיף המאמן: "התוצאות שלנו טובות מאד. מאז פתיחת הסיבוב השני טירה השיגה שני ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו, לכן חשוב לנו להמשיך ביכולת הזאת ולא להפסיד". סמארה גם החמיא למשחק ההגנה של הקבוצה ואמר: "יש לנו הגנה מצוינת אנחנו במקום השני מבחינת ספיגת שערים אחרי אום אל פחם. משחק ההגנה הוא משחק של כל הקבוצה".

שחקני מ.ס טירה

צילום: איהאם ג'בארין

מי שייעדר מהמשחק הוא קשר הקבוצה בן בן שושן שכזכור נפצע במשחק האחרון מול באקה אל גרבייה ופונה מרחבי המגרש בדקות הראשונות של המחצית. מאז עבר בן שושן בדיקה ראשונה לפיה נשלל קרע ברצועה הצולבת אך עדיין קיים חשש לקרע במיניסקוס ויעבור בדיקת MRI בימים הקרוביםשם תתברר באופן סופי חומרת פציעתו.

בנוסף אליו, מי שנמצא בספק לקראת המשחק הקרוב הוא סמיר עבד אלחי שנפצע באימון הקבוצה בשבוע שעבר אך בכל זאת לקח חלק במשחק האחרון. בכל אופן בנוגע אליו בקבוצה ממתינים ויקבלו החלטה סופית בסמוך למשחק.

בן שושן לאחר הפציעה

ההודעה הרשמית שהוציאה הקבוצה לקהל הרחב

#מסטירה

כתבות נוספות