חלוץ אכסאל ניר אברג'יל: "ספגתי הרבה ביקורות ורובן מוצדקות אבל כולם יודעים מה אני שווה"

חלוץ הפועל אכסאל ניר אברג'יל בראיון פתוח אחרי הניצחון בשפרעם: "ספגתי ביקורות שרובן מוצדקות, אבל כולם יודעים מה אני שווה. לקחתי את ההזדמנות שלי הרבה לפני שמועמר קראקרה הורחק". 

החלוץ שכבש את שערו השני העונה בליגה, היה מהבולטים במגרש בניצחון על שפרעם בשישי האחרון. לאורך כל התקופה האחרונה היו ציפיות רבות מאברג'יל ובעיקר בהיבט כיבוש השערים. החלוץ מצדו שמע את הביקורות ובתום המשחק האחרון בו כבש את השער לו חיכה תקופה ארוכה, החליט להגיב על כל אותן ביקורות שספג לאורך התקופה. 

לאחר הניצחון אמר אברג'יל ליאללה ספורט: "הגיע הזמן(על כיבוש השער), עבודה קשה אני תמיד נותן וכולם יודעים. היו המון ביקורות עליי שרובן מוצדקות כי אני לא פוגע השנה במספרים אבל כולם יודעים מה ניר אברג'יל שווה ומה הוא יכול לתת. אני נותן את זה כל שבוע ואם לא במספרים אז בעבודה קשה ובבישולים ובכל הצדדים האחרים שמעבר למספרים". 

 ספג ביקורות. אברג'יל

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

על המשך הדרך האישית והמטרות שלו: "לאורך כל הקריירה שלי אופיינתי בתור שחקן שעובד המון והשחקנים שהיו סביבי תמיד ידעו את זה, אני רץ ומשקיע. זה הפרנסה שלי ואני רוצה להוכיח משנה לשנה שהמקום שלי זה לא ליגה א' ולחזור לקדמת הבמה. הייתי כבר בליגת העל ובלאומית, עליתי גם ליגות ובעזרת השם נעשה את זה גם השנה". 

על הרחקתו של מועמר קראקרה והביקורות שספג בתקופה בה הוא משחק בלעדיו בחלק הקדמי: "אם לא נדע להתמודד עם ביקורת אז אין לנו מה לעשות על הדשא. יש ביקורת מוצדקת שזה בנוגע למספרים שלי ואני מקווה לשפר את זה בסיבוב השני ויש ביקורת לא מוצדקת שאומרים שמדברים עליי בהקשר החלל שהשאיר מועמר קראקרה. כולם יודעים כמה הוא חסר לנו מבחינה מספרית, אבל אומרים שקיבלתי את ההזדמנות בגללו וזה לא נכון, עוד מתקופת סמיר עיסא אני משחק יחד עם קראקרה על המגרש, אז יותר נכון הוא שאני לקחתי את ההזדמנות שלי ולא קיבלתי אותה וזה היה הרבה לפני שקראקרה הורחק". 

שואף לחזור לליגה הבכירה

: איהאם אנוואר ג'בארין

בנושא הביקורות הוסיף אברג'יל: "מבין את הצעקות מהיציע מדי פעם, לפעמים זה מוציא מריכוז אבל זה חלק מהמקצוע להתמודד עם הלחץ, אחרת אין לנו מה לעשות על המגרש". 

על המשך העונה של הפועל אכסאל במאבקי הצמרת: "כיף שיש ליגה כזו עם ארבע קבוצות שמתמודדות על עלייה. אני לא זוכר ליגה א' כזו קשה, כולם יאבדו נקודות עד סוף השנה ואני אומר מהמחזור הראשון שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה. כל השחקנים שלנו הם בעלי ניסיון גדול וזה מה שאני מאמין שייתן לנו להשיג את המטרה שלנו". 

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות