כאוכב נותרה בתשעה שחקנים וסיימה בתיקו מול מעלות תרשיחא, ממב"ע חילצה נקודה מול מכבי שפרעם

מחוז צפון א': כאוכב סיימה בתיקו מול מעלות תרשיחא בתשעה שחקנים, גם ממב"ע חילצה נקודה מול מכבי שפרעם. המשחק בין אחווה עראבה לכאבול נדחה עקב תנאי מזג האוויר.

במשחק המרכזי של המחוז קיבלנו תיקו דרמטי בין מוליכת הטבלה הפועל כאוכב לבין מעלות תרשיחא הקבוצה העיקשת שרוצה לברוח מהתחתית.

המחצית הראשונה הייתה נטולת שערים אבל בדקה האחרונה ורגע לפני הירידה לחדרי ההלבשה נרשם האירוע המשמעותי ביותר במשחק כאשר כאוכב נותרה בתשעה שחקנים. יזן נסאר ביצע עבירה חמורה ונשלף לעברו כרטיס אדום, כתוצאה מכך הבלם סוהייב נסאר התקשה לקבל את העובדה, ניגש לעבר השופט בחריפות והתנגד להחלטתו אבל השופט היה נחרץ והרחיק גם את נסאר בסיום האירוע.

כאוכב פתחה טוב את החצי השני, כדור חוץ הגיע לאסעד עמאשה שבעט חזק לשער והכדור נהדף על ידי השוער והגיע למומחד זידאן שהיה מוכן עם הריבאונד וקבע 1-0 למוליכה. המאמן סאלח נמארנה רצה לשמור את התוצאה ולחלץ את מלוא הנקודות וביצע חילופים הגנתיים אבל לרוע מזלו איתן אדרי כבש שער דרמטי בדקה ה-90׳ וחילץ נקודה יקרה מאוד להמשך הבריחה מהתחתית.

שחקני כאוכב

צילום: רמזי אבו אל היג'א

בני ממב״ע 1-1 מכבי שפרעם בני הגולן אירחה בשישי האחרון בטובא את צעירי שפרעם במסגרת הסיבוב הנוכחי של הליגה. המארחים מהגולן שהגיעו בהרכב חסר בעקבות הרקחות ופציעות פתחו טוב את המשחק והחמיצו כמה הזדמנויות לעלות ליתרון אבל לאחר מכן שפרעם הייתה עדיפה והצליחה לרדת למחצית ביתרון 1-0 משער שכבש תומר שריקי בדקה ה-44׳ לאחר שניצל טעות איומה בהגנה של בני ממב״ע

קבוצתו של וג'די אלקיש רצתה להשוות מהר ועלתה למחצית השנייה במגמה התקפית, מצד שני האורחים משפרעם המשיכו להציג יכולת מצוינת והגיעו למספר הזדמנויות. וג׳די אלקיש, המאמן-שחקן של ממב״ע, שסבל מפציעה בתקופה האחרונה נכנס בדקה ה-54׳ לאחר שלא שיחק כמעט חודשיים והצליח לשנות את פני המשחק. בדקה ה-75׳ נאג׳י אבו ג׳בל דחק לרשת של האורחים והצליח לאזן את התוצאה לאחר ערבוביה בתוך הרחבה. 1-1 בתום משחק יפה בטובא.

שחקני בני ממב"ע

במשחקים נוספים שהתקיימו באותו המחוז ניצחה הפועל בועיינה 3 - 1 את בית״ר נהריה, הפועל בני סמיע ניצחה 2 - 1 את צעירי טמרה, איחוד בני מג׳דל כרום ניצחה 3 - 1 את מכבי בני נחף, אחווה כפר מנדא ניצחה 2 - 0 את אחי עכו.

#אחווהעראבה #בניכאבול #הפועלכאוכב #בניממבעגולן

כתבות נוספות