חלוץ הפועל רובי שפירא הייתם חלבי: "אנחנו במרתון, הכל תלוי רק בנו"

הייתם חלבי לאחר הניצחון על צור שלום: "אנחנו נמצאים במרתון, הליגה צפופה אבל לא מסתכלים על היריבות. הכל תלוי רק בנו". חלוצה החדש של הפועל רובי שפירא רשם את משחקו השני ברציפות בהרכב הפותח.

הפועל רובי שפירא יצאה השבוע למשחק חשוב מול מכבי צור שלום אשר מעבר לחשיבותו בטבלה, הייתה לו חשיבות גבוהה מאוד עבור הביטחון של השחקנים שהגיעו אליו לאחר שלושה משחקים ללא ניצחון בהם רשמו שני הפסדים ותוצאת תיקו אחת במשחק העונה נגד אכסאל.

שחקני הפועל רובי שפירא

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מי שנותרו מחוץ להרכב הפותח של קוטר הם סעיד דיאב ועאהד עזאם ומנגד מי שפתח בפעם השנייה ברציפות הוא החלוץ הייתם חלבי שהגיע בסוף חלון ההעברות מהפועל ירושלים. המשחק נפתח בצורה מפתיעה כשדווקא מי שעלתה ליתרון היא מכבי צור שלום משער מהיר של אקס "רובי שפירא" שחר בן ארי. שמונה דקות בלבד לאחר השער שכבשה, נותרה האורחת בעשרה שחקנים עקב הרחקתו של שחקן צור שלום אור מזמר.

שתי דקות לאחר ההרחקה "רובי שפירא" השוותה משער של שלומי בן עשור. נתן נודלמן השלים מהפך בפנדל בדקה ה-51' ואלון בוזורגי, שנכנס כמחליף, השלים את המשימה של קבוצתו בדקות הסיום עם שער משלו ובכך קבוצתו שמרה בתום המחזור על פער נקודה אחת בלבד מהמוליכה הפועל אכסאל שניצחה גם היא את הפועל שפרעם.

הייתם חלבי חלוץ הקבוצה אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "זה לא הלך קל אחרי שלושה משחקים שלא ניצחנו, ידענו שיהיה קשה אבל ידענו שאין שום דבר אחר חוץ מניצחון ואני שמח שלקחנו את שלוש הנקודות, זה הדבר הכי חשוב שלוקחים מהמשחק הזה".

משחק שני רצוף בהרכב. חלבי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

נתקלתם ביריבה שעשתה קשיים לכל קבוצות הצמרת העונה. ציפיתם לזה?

"קבוצה לא קלה והעובדה לכך היא שהם עלו ליתרון ראשון, הם קבוצה עיקשת וזה לא היה פשוט אבל המאמן הכין אותנו מצוין ואני שמח שבאנו ועשינו את העבודה , זה לא משנה מי מולנו".

האכזבה ממשחק העונה מול אכסאל השפיע עליכם בשבוע האחרון?

"ידענו גם שהליגה עוד ארוכה וזה לא עומד על משחק אחד ויש פה מרתון, לבוא ולנצח כל משחק. משחק אחד לא יקבע בנקודת הזמן הזו".

מרוצים מההפסד של הרצליה? יריבה שצמודה אליכם והתרחקה מעט

"הליגה צפופה השנה, אנחנו לא מסתכלים על אף קבוצה אחרת אלא רק על עצמנו כי לדעתי הכל תלוי רק בנו".

#הפועלרובישפירא

כתבות נוספות