טל בנין: "למכבי חיפה אין את הבעיות של סכנין, היינו יכולים להוציא יותר במשחקים האחרונים"

הערב: בני סכנין מארחת את מכבי חיפה. טל בנין: "למכבי חיפה אין את הבעיות של סכנין, הדרך שלנו במשחקים האחרונים צריכה לתת לנו אופטימיות".

קבוצתו של טל בנין תארח הערב(18:15) באצטדיון עכו את מכבי חיפה לקרב ששתיהן לא רצו שיקראו לו כך, אך מדובר בקרב תחתית מסקרן שכל נקודה בו יקרה עבור שתי הקבוצות שרוצות להבטיח באופן סופי את הישארותן בליגה. מצד מכבי חיפה לבטח לא רגילים למעמדים מסוג זה, אך גם מצד בני סכנין לא רצו להגיע למצב בו נאבקים על הישארות והמטרה אותה הציבו בתחילת העונה להגיע לפלייאוף העליון התפוגגה לה עקב המצב אליו נקלעה הקבוצה.

בהיבט החיובי, הקבוצה מגיעה להתמודדות הזו לאחר שהצליחה להוציא נקודה ראשונה בעידן טל בנין בשבוע שעבר מול מכבי נתניה כשסיימו בתיקו 1-1 משער שוויון של ג'ורדן פושה בדקות הסיום. אחד הדברים הבולטים במשחק האחרון היו שינויי המערכים הקיצוניים של בנין ש"הלך על כל הקופה" ושיחק עם כל שחקני ההתקפה שלו במקביל עד שהצליח לכבוש שער וזו גם ההתלבטות שהייתה לו היום לקראת בחירת ההרכב. כמו כן גם בחלק ההגנתי שלא מפסיק לספוג שערים, בנין שוקל שינוי משמעותי.

צפו בראיון המלא של טל בנין לקראת המשחק

מאמן בני סכנין טל בנין אמר לקראת ההתמודדות: "אני לא קורא לנקודה שהוצאנו שיפור בתוצאות, גם אני מאוכזב מחוסר השגת תוצאות במשחקים שיכולנו להוציא בהם הרבה יותר. במשחק כמו נתניה היינו צריכים לנצח ולא להסתפק בנקודה אחרי שנתניה איבדה את דיאא סבע ונשארה בעשרה שחקנים, היינו צריכים לשחק יותר חכם כשהוא לא היה על המגרש".

עוד הוסיף בנין לקראת המגש מול מכבי חיפה: "חכמים וגדולים ממני אמרו שאין הוקוס פוקוס. קשה לעשות שינוי דרמטי בסכנין למרות שאני חוזר על כך ששיחקנו במגמה חיובית ויכולנו לנצח. מכבי חיפה זו קבוצה שרצה ביחד מההתחלה ואין לה את הבעיות שיש לסכנין, היא ניצחה במשחק האחרון וזה בטח נותן להם מורל גבוה. לפחות הדרך שלנו במשחקים האחרונים צריכה לתת גם לנו סוג של אופטימיות".

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות