מחר: אום אל פחם יוצאת לכפר כנא. ענאן נסראלדין: "נבוא להילחם", אשרף רבאח: "חייבים לנצ

מחר: אום אל פחם תתארח בכפר כנא למשחק שינעל את המחזור, באסל טאהא המוצהב ייעדר.

ענאן נסראלדין ואשרף רבאח אשר שיחקו יחד באכסאל בעונה שעברה ייפגשו מחר בקבוצות שונות, איך הם מתכוננים לקבל אחד את השני? קראו.

מחר(שבת) תארח הפועל כפר כנא את הפועל אום אל פחם למשחק שינעל את המחזור ה-20 של ליגה א' צפון. לאחר שיריבותיהן הצמודות במאבק על הפלייאוף ובמאבק הצמרת כבר שיחקו, כעת תורן של כפר כנא ואום אל פחם לעשות צעד חשוב במטרות שלהן. מבחינת סגל הקבוצות, בכפר כנא ייעדר הבלם באסל טאהא שירצה עונש הרחקת כרטיסים צהובים.

שני שחקנים שבעונה שעברה שיחקו יחד בהפועל אכסאל ומחר ישחק לראשונה אחד נגד השני הם ענאן נסראלדין ואשרף רבאח. שניהם שחקנים משמעותיים ביותר בסגל קבוצותיהם ומחזיקים כיום במטרות שונות: נסראלדין במאבק על הפלייאוף יחד עם כפר כנא ורבאח במאבקי הצמרת יחד עם אום אל פחם.

ינסה לרשום ניצחון שני רצוף מחר. סמיר עיסא

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

ענאן נסראלדין אמר לקראת המפגש עם חברו אשרף: "הוא אדם מקסים ומהמגנים הטובים בליגה. אנחנו בקשר מצוין אני אוהב אותו ומאחל לו בהצלחה".

איך מסתכלים על אום אל פחם? איזו יריבה מצפים לפגוש מחר?

"אני חושב שאנחנו קודם כל נסתכל על עצמנו ולא על אום אל פחם יש להם סגל טוב וקבוצה טובה, הם טיפה לחוצים אבל אנחנו מסתכלים רק על עצמנו ומקווים לקחת את הנקודות"

לא מעט יגידו שעל הנייר אום אל פחם עדיפה על כפר כנא בהיבט סגל השחקנים הבכירים שלה

"אני לא מסכים והלוואי שכולם יחשבו ככה, אי אפשר לדעת מה יקרה ב-90 דקות. יש לנו סגל שלא נופל מאף קבוצה בליגה, אנחנו מכבדים אותם אבל אנחנו באים להילחם על כל כדור עד שניקח את שלוש הנקודות".

אחת החולשות שלכם הייתה ההגנה ובהתחשב בחיסרון של באסל טאהא זה יכול להקשות עליכם

"שיפרנו משמעותית בסיבוב השני את עניין ספיגת השערים, באסל חשוב מאוד במערך אבל יש לנו סגל עמוק עם שחקנים מנוסים וההגנה שלנו התייצבה".

מה שאפיין אתכם לאחרונה הוא חוסר יציבות, איך שיפרתם את זה?

"הייתה לנו תקופה לא טובה אבל היה חשוב לעצור את כדור השלג הזה, הסיבוב הקודם כבר מחקנו אותו ולקחנו את עצמנו בידיים כדי לעשות סיבוב שני טוב, לקחנו את עצמנו בידיים. יהיה מחר משחק טוב, אנחנו ניתן הצגה טובה. אנחנו באים לנצח ולא להרפות, יש לנו אחרי אום אל פחם סדרה מאוד קשה מול הצמרת ואנחנו לא נופלים מאף קבוצה אני אומר את זה בביטחון מלא. מה שיקרה אני לא יודע, אבל נבוא להילחם כדי לקחת את הנקודות".

בתור אחד שחווה את מאבקי הצמרת בעונה שעברה באכסאל, מי לדעתך תרוץ עד הסוף?

"אכסאל עושה רושם טוב ומבחינת סגל היא ראויה. אכסאל, הרצליה ו'"רובי שפירא' לדעתי יהיו עד הסוף".

ענאן נסראלדין

צילום: אבי רביבו

בצד אום אל פחם, אמר אשרף רבאח על חברו ענאן אותו יפגוש מחר: "ענאן חבר טוב שלי, היינו קרובים מאוד באכסאל והיום הוא שחקן משמעותי ואחד הטובים בכפר כנא שיכול לעשות כל דבר במשחק הזה ומסוכן מאוד אבל אני בא לנצח עכשיו".

איך התכוננתם למשחק?

"אנחנו באים מוכנים כמו כל משחק, סמיר הכין אותנו טוב ואמר לנו שהם במומנטום טוב ולא פראיירים.

אשרף רבאח

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

תספר על האווירה שהייתה לכם השבוע, תמיד מדברים על לחץ באום אל פחם. אתה מרגיש את זה?

"האווירה השבוע הייתה טובה מאוד אחרי ניצחון, נכון שיש לחץ אבל בעיקר כשמפסידים. אנחנו השבוע אחרי ניצחון ולא מרגישים הרבה לחץ, אני לא חושש מזה".

אם לא תשיגו את המטרה מחר זה עלול לשנות את המטרות להמשך העונה?

"אנחנו חייבים לנצח את המשחק הזה, אני מאמין ואנחנו הולכים לעשות את זה, לעלות ליגה מהמקום הראשון".

בעונה שעברה יחד, מחר אחד מול השני

צילום: אבי רביבו

#הפועלכפרכנא #הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות