אסי גלבוע ניצחה את הרצליה משער של פאיק מחאמיד בתוך תוספת הזמן: "נתנו פייט וניצחנו"

מתרחקת מהתחתית: אסי גלבוע השיגה ניצחון חשוב בדקה ה-94' משער של פאיק מחמיד: "נתנו פייט וניצחנו, הרצליה כמעט ולא הגיעה לשער שלנו".

הפועל אסי גלבוע אירחה היום(שישי) במגרשה הביתי את הפועל הרצליה מצמרת הטבלה. אסי מצדה רצתה לחזור למסלול הניצחונות לאחר שהפסידה לקרית אתא בשבוע שעבר אך ידעה שמצפה לה קרב לא פשוט מול הקבוצה מצמרת הטבלה שנאבקת בין הרביעייה הראשונה על עליית ליגה העונה.

המשחק נפתח בשליטה של אסי גלבוע שהגיעה למצב מסוכן כבר בהתקפה הראשונה כאשר שי כנפי הרים כדור מצד שמאל שהיה מיועד למוחמד פודי אך עבר מעליו, מאותו המצב והלאה הייתה מחצית חלשה בה לשוערים לא הייתה הרבה עבודה עד הדקות האחרונות של המחצית בהן מוחמד פודי קיבל כדור ופרץ קדימה עד שהגיע לסף הרחבה וניסה להכניס כדור לפאיק מחאמיד אך המשימה לא צלחה. פודי שוב ניסה בבעיטה חופשית אך שלח את הכדור מעל השער.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

המחצית שנייה נפתחה דומה למחצית הראשונה בה שתי הקבוצות הגיעו למעט מצבים. בדקה ה-64' הפועל הרצליה ביצעה חילוף כשסתיו בן אהרון פינה את מקומו לטובת אושר טפירו. בדקה ה-66' מוחמד קנואתי נכנס למשחק במקומו של עידן שפשה לאחר שלא היה בסגל במשחק האחרון בעקבות פציעה והיה אמור לפתוח בהרכב אך לבסוף הוחלט שיפתח על הספסל. בדקה ה-75' מוחמד מחאמיד שסובל ממתיחה בשריר האחורי הוחלף גם הוא.

הדרמה הגדולה של המשחק הזה הגיעה לקראת הדקה ה-90' כשהשופט כבר מחשב את תוספת הזמן, אושר טפירו ביצע עבירה וספג כרטיס צהוב שני שהוביל להרחקתו. מספר דקות לאחר ההרחקה שהותירה את הרצליה בעשרה שחקנים השליטה עוברת לגלבוע שבהתקפה האחרונה של המשחק כשמוחמד פודי קיבל כדור מהחצי, עבר שחקן והעביר לגיא רפאלי ששלח מסירה מצוינת בין שני הבלמים של הרצליה והשאיר את פאיק מחאמיד מול השוער. החלוץ הצעיר לא התבלבל וכבש את שער הניצחון שהכריע את המשחק הזה והעניק שלוש נקודות יקרות לקבוצתו שעשתה הישג מרשים כשניצחה את הקבוצה מהצמרת.

כובש השער לגלבוע פאיק מחאמיד

פאיק מחמיד כבש את שערו השביעי העונה בלידה והרביעי במדי הגלבוע בתוך תוספת הזמן וניצח לגלבוע את המשחק. הרצליה מצדה שכבר חשבה על המקום הראשון, איבדה נקודות חשובות והתרחקה ממנו מעט.

כובש שער הניצחון לגלבוע פאיק מחאמיד אמר בסיום: "היה משחק קשה אבל הניצחון מתוק, עבדנו קשה כל הקבוצה והמאמן שלנו הכין אותנו כמו שצריך. הרצליה אמנם במקום השני אבל כמעט לא הגיעה לשער שלנו, נתנו לה פייט וניצחנו".

#הפועלאסיגלבוע

כתבות נוספות