אכסאל ניצחה את שפרעם ושמרה על המקום הראשון: אברג'יל כבש ראשון, חודדה הכפיל בפנדל

הפועל אכסאל ניצחה 2-0 את הפועל שפרעם: אברג'יל כבש ראשון, חודדה הכפיל בפנדל. נמיר אגא פונה לביה"ח וסובל משבר בכף הרגל.

במסגרת המחזור ה-20 בליגה א׳ צפון אירחה הפועל שפרעם את המוליכה הפועל איכסאל. המארחת ששואפת לתפוס מקום בפלייאוף הגיעה בסגל חסר ללא איהב עויקר המורחק, יחיא חריב הפצוע ויראס קורטאם שנמצא באבל בעקבות םטירת סבתו. מנגד, בצד אכסאל נעדר הקשר חמד גנאים בעקבות פציעה ומי שתפס את המקום בהרכב הוא ניקולאס פלצ'וק.

אברהים אבו רקיק ומוריס אוזן בפתיחת המשחק

האווירה בפתיחה הייתה מדהימה כאשר מבחינת המשחק עצמו הוא התחיל בקצב בינוני וללא איומים ממשיים על שני השערים. בדקות הראשונות של המשחק נמיר אגא, שחקנה של הפועל שפרעם נאלץ לעזוב את כר הדשא בעקבות פציעה שקיבל בכף רגלו והוא פונה לבית החולים באמבולנס מה שהתברר לאחר מכן כשבר ברגלו, מי שנכנס במקומו היה שלומי מראד.

בדקה ה-27׳ פלצ׳וק הגיע למצב ראשון במשחק אבל הכדור שלו לא היה מספיק מדויק וחמק מעל השער של חלאילה. מספר דקות לאחר מכן פלצ׳וק קיבל כדור רוחב מצוין אבל החמיץ את ההזדמנות לעלות ליתרון כאשר הכדור שלו עבר ליד הענוד. המארחים לא הצליחו לסכן את השער לאורך כל המחצית הראשונה מלבד הניסיון של קאסם נג׳אר לקראת סוף המחצית כאשר בעט חזק מחוץ לרחבה מעל לשער.

שיחק על אף הפציעה. מראד

אכסאל פתחה את החצי השני בטירוף ומיד עם פתיחתו, כדור עומק מצוין נשלח לעברו של ניר אברג׳יל שמצא את עצמו לבד מול ח׳לאילה, בעט חזק לפינה הרחוקה והעלה את המוליכה ליתרון. שפרעם רצתה להגיב מהר ולחצה את אכסאל בחצי המגרש שלה ובדקה ה-61׳ דוד מלכה שחרר טיל אדיר מחוץ לרחבה, הכדור פגע במשקוף ובקרקע ויצא החוצה. לאחר מכן המקומיים המשיכו לשלוט במשחק ולהניע את הכדור אבל ללא סיומת טובה בהתקפה.

אברג'יל חוגג את השער והניצחון

בדקה ה-80׳ שפרעם קיבלה כדור חופשי בסמוך לרחבה, עבד מורג׳אן, השחקן המשמעותי ביותר בהרכב של המאמן אברהים אבו רקייק, ניגש לבעוט וסובב מצוין את הכדור שחמק קרוב מאוד ליד העמוד. מיד לאחר מכן הפועל אכסאל יצאה למתפרצת מהירה שהסתיימה בכדור עונשין שנשרק לטובתה, חודדה המצוין היה חד והצליח להכפיל את היתרון לאורחים מאכסאל.

אלירן חודדה מול אחמד דיאב

לקראת סוף המשחק ח׳אלד מונדיה המחליף חדר מצד שמאל של הרחבה ובעט מזווית קשה לעבר השער אבל אוהד דוד נמצא במקום בשביל להדוף. בסופו של דבר המארחת לא הצליחה לצמק את התוצאה ואכסאל ניצחה את המשחק ובכך שמרה על המקום הראשון בטבלה ובהפרש הנקודה מ"רובי שפירא" שניצחה גם היא את צור שלום. הרצליה, שהפסידה לאסי גלבוע, התרחקה מעט מהשתיים שנאבקות צמוד בפסגה.

כובש השער לאכסאל ניר אברג'יל אמר בסיום: "אני תמיד נותן עבודה קשה ושמח שסוף סוף הגיע השער. זה כיף שיש ליגה כזו צפופה בצמרת, זה נותן צבע. כולם יאבדו נקודות עד סוף השנה. אני חושב שאנחו הקבוצה הכי טובה בליגה ומציגים את היכולת הכי טובה, יש לנו סגל שחקנים עם הרבה ניסיון וזה מה שאני חושב שייתן לנו בסופו של דבר להשיג את המטרה שלנו".

קיבל תמיכה מהקהל בסיום. אברג'יל

#הפועלאכסאל #הפועלשפרעם #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות