סארי חאג' יחיא: "מתרגש לפגוש את טירה, רוצה להיאבק על הפלייאוף עם באקה"

סארי חאג' יחיא לקראת המפגש מול קבוצתו הביתית מ.ס טירה: "מתרגש, אם אכבוש לא אחגוג מולם. אנחנו רוצים להיאבק על הפלייאוף". 

חלוץ הפועל באקה אלגרבייה ישחק מחר(שישי) מול קבוצתו הביתית מ.ס טירה. חאג' יחיא בן ה-22 אשר שיחק בנוער של רמת השרון וזוהי עונתו השנייה בבוגרים לאחר ששיחק בקבוצת הבוגרים של טירה בעונה שעברה ואף פתח עימה את העונה הנוכחית עד שעבר לבאקה אל גרבייה, ייצא למפגש מסקרן מול מכריו וחבריו. 

סארי, שהפך לאחד משחקני המפתח בסגל באקה אל גרבייה, אמנם לא היה שחקן מוביל בשורות מ.ס טירה אך הבטיח את מקומו בהרכב באקה אל גרבייה באמצעות עבודה קשה על כר הדשא. יחיא, שהפך לבורג חשוב בהתקפה הקבוצה תחת המאמן צחי טייאר, גם הצליח להחזיר למאמן על המגרש כשכבש עד כה 4 שערים במדי הקבוצה. זכר לשלושער הפנטסטי מול אסי גלבוע. 

סארי חאג' יחיא / צילום: וואסים מוואסי

שוחחנו עם סארי חאג' יחיא רגע לפני שהוא פוגש את  קבוצתו לשעבר וראשית התייחס למפגש המיוחד עבורו:" אני מתרגש קצת, זה משחק מיוחד בשבילי פעם ראשונ מול החברים שלי שגם גדלתי שם. אני שחקן של באקה עכשיו ומעניין אותי רק שננצח. אם אכבוש שער? לא אחגוג. כולם שולחים לי הודעות מהקהל של טירה ומאחלים לי בהצלחה".

על הפרידה מטירה: "זה לא שלא הסתדר לי אלו זו הייתה החלטה שלי, טירה החתימה חלוץ ובאותו זמן דיברו איתי מבאקה והחלטתי ללכת על זה. נפרדתי בצורה טובה מטירה, זה מקום שתמיד תמך בי גם ברגעים שלא הלך לי שנה שעברה טיטי וסמארה היו איתי". 

על ההכנות של קבוצתו: "אנחנו רוצים קודם כל לעבור את המשחק בלי הרבה בעיות וכמובן לנצח, רוצים להתקדם כמה שיותר למעלה ולהיאבק בין החמש הראשונות. התרחקנו קצת מהתחתית אבל הפסד אחד שניים והכל יכול לחזור להיות כמו קודם, התחתית צפופה והמרחק בין להילחם על מקום בפלייאוף לבין להיאבק על ירידת ליגה הוא צמוד מאוד". 

בהיבט סגל הקבוצה, מי שחוזר אליו לאחר היעדרות ארוכה הוא אסלאם מוואסי שעשוי לקבל דקות ראשונות מאז חזר מהפציעה. עוד בנוגע להרכב, במשחק האחרון קיבל בפעם הראשונה את חולצת ההרכב החלוץ החדש אריאל לזמי והמאמן יקבל החלטה האם להמשיך ולפתוח עם החלוץ החדש או להשאיר אותו כחיזוק התקפי על הספסל. 

חוזר לסגל. אסלאם מוואסי / צילום: איהאם ג'בארין


כתבות נוספות