מוחמד סמארה לקראת הדרבי מול באקה: "טירה לא תפסיד בבית מכאן ועד סוף העונה"

מוחמד סמארה לקראת הדרבי מול באקה אל גרבייה: "טירה לא תפסיד בבית עד סוף העונה, אנחנו משפחה מלוכדת". סמיר עבד אלחי ואדם סולטאן יחזרו לסגל. 

ביום שישי הקרוב צפוי לנו דו קרב מסקרן במיוחד, דרבי המשולש, בו תארח מ.ס טירה את הפועל באקה אל גרבייה. שתי הקבוצות בעלות מטרות דומות ועברו יותר מזעזוע אחד מתחילת העונה, אם זה בעמדת המאמן או ההנהלה וכמו כן בסגל השחקנים שכל אחת מהן חיזקה את החולייה החלשה שלה במטרה לצבור כמה שיותר נקודות ולהבטיח במהרה את הישארותה בליגה א' צפון לעונה נוספת.

במבט מהיר אל טבלת הנתונים ממפגשי הקבוצות האחרונים ניתן לראות כי בשלושת המפגשים האחרונים בין הקבוצות המאזן הוא לטובת באקה שניצחה פעמיים ובמפגש שנערך בסיבוב הראשון של העונה הקבוצות נפרדו בתיקו. מה שכן, בטירה דרוכים מאוד לקראת המשחק במטרה לשנות את המאזן לטובתם.  

מוחמד סמארה ורביד גזל / צילום: נזיה סולטאן

מאמן מ.ס טירה מוחמד סמארה אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק:" המשחק מאוד קשה, אנחנו צריכים לבוא במיטבנו כדי לנצח קבוצה מאוד מסודרת עם מאמן מצוין אבל אנחנו באים בכל הכוח כדי להמשיך את התקופה הטובה".  

על סארי חאג' יחיא שישחק בשורות באקה אמר: "הוא שחקן של טירה שמושאל לבאקה, אנחנו נתנו לו את הבמה להתקדם והוא עשה את זה יפה. זה דרבי בשבילו אבל בשבילנו זה עוד משחק, לא מעניין אותנו מי ישחק מולנו". 

על המאזן המצוין של טירה במשחקי הבית שלה הוסיף: "אנחנו בתקופה מאוד טובה ויש פה משפחה מלוכדת ומאוחדת, קשה לנצח פה בטירה. אני אומר לך שטירה לא תפסיד בבית מכאן עד סוף העונה". 

בנושא אחר, שחקן הקבוצה מוחמד מחאג'נה נשלח בהפתעה על ידי הנהלת הקבוצה ללונדון על מנת להביא מסכמה מיוחדת באמצעותה יוכל לשחק כראוי לאחר ששבר את אפו. "מגיעה מילת תודה להנהלה ועבד טיטי במיוחד שהטיס אותו בהפתעה לחו"ל כדי שיביא את המסכה. זה שחקן שחשוב לנו מאוד, פה לא מפקירים שחקנים וזה עוד מאז שעשו פה את השינוי בהנהלה בליגה ג'. עוזרים לכולם חברתית וכלכלית בתוך המגרש ומחוץ למגרש" הוסיף סמארה. 

ההודעה שהוציא מחאג'נה בחשבון הפייסבוק שלו

על הקהל המקומי שמצפה לפתיחת המשחק אמר סמארה: "תהיה הפרדה בין הקהלים ויש לנו הקהל הכי טוב בליגה, אם לא מתגרים בו הוא לא עושה שטויות ואני בטוח שלא יהיה בלאגן. אם נעבור את המשחק נוכל להציב מטרות חדשות". 

לרשותו של המאמן יעמוד סגל מלא כולל אדם סולטאן שנעדר מהמשחק האחרון בטבריה בעקבות פציעה וסמיר עבדאלחי שריצה עונש הרחקת צהובים כששניהם חוזרים לסגל.

חוזר לסגל. אדם סולטאן / צילום: נזיה סולטאן

#מסטירה

כתבות נוספות