ליגה ב': המאבק בין זלפה לדבורייה יישאר צמוד? כאבול תנסה לשמור על מקומה בצמרת, ממב"ע תנסה לה

ליגה ב': במשחק המרכזי דבורייה מול ריינה, זלפה תנסה שלא למעוד מול רמות מנשה. במחוז המקביל כאוכב מול מעלות תרשיחא מהתחתית וכאבול שתנסה לשמור על מקומה בחמישייה תתארח אצל עראבה . 

המשחק המרכזי במחוז צפון ב' יפגיש בין דבורייה למכבי ריינה. קבוצתו של חנא פרהוד במומנטום מצוין לאחר שלושה ניצחונות רצופים ואמנם זלפה במשחק חסר ממנה אך הפער ביניהן עומד על שלוש נקודות בלבד, מה שנותן מוטיבציה גדולה לקבוצה להמשיך בכל הכוח את המאבק. 

מה שכן, על הקבוצה לשמור על רצף נצחונות ולא לקטוע אותו כיוון שכל נקודה שתאבד רק תרחיק אותה יותר מהמקום הראשון אותו היא רוצה להשיג ולא צפוי לה קרב פשוט מול ריינה שמגיעה לאחר שני הפסדים רצופים ורוצה להציל את הסיכויים להיצמד לצמרת.


שחקני דבורייה / צילום: עובאדה אכתילאת 

מנגד, המוליכה זלפה תפגוש השבוע יריבה קלה על הנייר וזו רמות מנשה. זלפה מגיעה עם ביטחון גדול לאחר שהתפוצצה על אלנהדה נצרת וכבשה לרשת שלה לא פחות מחמישה שערים באותו המשחק. בקבוצה יודעים שכל מעידה נוספת עלולה לסבך אותם מול המקום השני ועל כן כל תוצאה מלבד ניצחון לא תהיה מספקת. 

בהיבט הסגל, ואסים אגבאריה, כובש שער הניצחון הדרמטי מול סנדלה, ועומר גארה לא יקחו חלק במשחק עקב ריצוי עונש הרחקת צהובים. בנוגע לחמאדה בועל, החלוץ עבר השבוע טיפול ויוחלט לגביו בתום האימון העקב האם יפתח בהרכב או על הספסל על מנת לא לסכנו. 

במשחקים נוספים שיתקיימו במסגרת המחזור במחוז צפון ב' תארח בני פרדיס את אלנהדה נצרת שתנסה להתאושש מולה במפגש מסקרן, עין מאהל תתארח בטירת הכרמל, הפועל דליה מול מכבי אכסאל, כפר קרע מול פרדס חנה ונג'ידאת מול סנדלה גלבוע. ערערה תנוח עקב משחק המשובץ מול טורעאן.  

שחקני בני זלפה / צילום: איהאם ג'בארין

במסגרת המשחק המרכזי במחוז צפון א' תצא הפועל כאוכב למפגש מול מעלות תרשיחא מהתחתית. על פניו מבחן קל עבור קבוצתו של סאלח נמארנה, אך בליגה הזו כבר הוכח שהכל אפשרי. בכאוכב רק רוצים להגיע לרגע בו מבטיחים את עלייתם לליגה א', מה שסתמן כי רק דבר בלתי צפוי ימנע שיקרה בקרוב. 

במשחק נוסף תתארח בני ממב"ע את מכבי שפרעם. וג'די אלקיש וחבורתו עוד לא ויתרו על הפלייאוף ועוד לא אמרו את המילה האחרונה על אף המכה שחטפו מצעירי כפר כנא במחזור הקודם. מנגד, מכבי שפרעם, שידועה בעלת התקפה שיכולה לעשות צרות לכל קבוצה לא צפויה להיות יריבה קלה. 

שחקני כאוכב / צילום: רמזי אבו אל היג'א

במשחקים נוספים במסגרת המחזור הפועל בועיינה תארח את בית"ר נהריה, בני סמיע תארח את צעירי טמרה, מג'דל כרום תארח את נחף, כפר מנדא תנסה לשמור על סיכויים אחרונים מול נועלת הטבלה אחי עכו ואחווה עראבה תארח את כאבול שתנסה לשמור על מקומה בחמישייה הראשונה. 

רוצים לשמור על המקום בחמישייה. כאבול


כתבות נוספות