אכסאל תצא לשפרעם במטרה לשמור על המקום הראשון. עבד מורג'אן: "גם לקבוצות מליגת העל והלאומית ה

מחר: הפועל אכסאל מתארחת בשפרעם. עבד מורג'אן: "גם לקבוצות מליגת העל והליגה הלאומית היה קשה נגדנו, אם ננצח את אכסאל נכוון לפלייאוף". חמד גנאים צפוי להיעדר.

הפועל שפרעם תארח מחר את מוליכת הטבלה הפועל אכסאל.שפרעם רוצה להתאושש מההפסד האחרון נגד מכבי הרצליה, המשחק שבו הקבוצה הציגה יכולת טובה אולם נשארה עם המחמאות בלבד.

שפרעם עדיין לא אמרה את המילה האחרונה שלה העונה וחניכיו של אבו רקייק רוצים להשיג את הכרטיס לפליאוף העליון על אף פתיחת העונה המקרטעת. מאידך, האורחים מאכסאל רוצים לשמור על הפסגה ולהתרחק מהיריבות הצמודות בצמרת ולאחר שסיימה בתיקו את משחק העונה נגד הפועל "רובי שפירא" והפועל ירושלים, בקבוצה חושבים רק איך לחזור למסלול הניצחונות ועבורם כל משחק מעתה הוא "גמר גביע".

מצפה להם משימה קשה מחר

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

רשימת הפצועים והנעדרים באכסאל הולכת ומצמצת ומחר צפוי להיעדר חמד גנאים עקב פציעה והחלוץ מועמר קראקרה שעדיין מרצה את עונש ההרחקה שלו שבולט כמה היא משפיעה על חודש ההתקפה של הקבוצה. אגב, באכסאל זוכרים היטב את ההתמודדות מול שפרעם אצלם בבית בה הפסידו ואיבדו נקודות יקרות למאבק העלייה כך שהפעם יעשו הכל על מנת לצאת מהמפגש ביניהן בתחושה אחרת.

כוכב הפועל שפרעם עבד מורג'אן אמר לקראת המשחק מחר: "נכון שאנחנו באים אחרי הפסד אבל בהפסד הזה נתנו אולי את המשחק הכי טוב שלנו העונה ככה שזה מעודד אותנו. מבחינתנו העונה עוד לא נגמרה, יש לנו מטרה להבטיח הישארות ואם נעשה את זה השבוע נקבע כבר מטרה חדשה והיא להגיע לפליאוף העליון".

המשחק נגד קרית אתא הוא אחד המשחקים שבגללו ההנהלה לא הסכימה לשחרר אותך, אתה מאוכזב מזה? "מאוכזב לא, טוב לי פה ואני שמח להישאר פה כנראה זה "המכתוב" שלי".

עבד מורג'אן

צילום: אבי רביבו

אכסאל רוצה לעלות ליגה, ומצפה למשחק קשה. איזו יריבה היא הולכת לפגוש? "לא יהיה להם קל כמו שלא היה קל לשאר הקבוצות ששיחקו נגדנו העונה כולל קבוצות מליגת העל והליגה הלאומית".

במשחק הראשון ניצחתם אותם, אם תשיגו שש נקודות העונה מאכסאל זה אומר שאתם קבוצת צמרת? "אם ננצח אותם נכוון לפלייאוף".

#הפועלשפרעם #הפועלאכסאל

כתבות נוספות