בכפר קאסם מאמינים: "הפלייאוף זה המפעל שלנו, יכולים לעשות את זה שוב גם העונה"

בפעם הראשונה העונה כפר קאסם חיברה ניצחון שני רצוף שקירב אותה לפלייאוף. בקבוצה מאמינים: "הפלייאוף זה המפעל שלנו, יהיה קשה אבל מאמינים שיכולים לעשות את זה שוב".

מ.ס כפר קאסם עוברת עונה לא פשוטה. הקבוצה שפתחה את העונה תחת הדרכתו של שי מאור ועברה זעזוע על הקווים, לא הצליחה להתרומם עד לשני המחזורים האחרונים בהם חיברו לראשונה העונה שני ניצחונות רצופים(כפר שלם ובית"ר כפ"ס) ונראו רוחות השינוי להן ייחל כל כך אוהד בוזגלו. הקבוצה אמנם עוברת עונה מטלטלת אך זה לא מצב שהיא אינה רגילה אליו, הרי אם יש קבוצה בליגה שיודעת להתמודד עם מצבי לחץ וגורל שמוטל על הכף זוהי מ.ס כפר קאסם. 

חזר להרכב. מוחא באדיר / צילום: נזיה סולטאן

לפני שנתיים גם כן עברה כפר קאסם עונה קשה וסיימה אותה במשחק המבחן האחרון על הכרטיס לליגה הלאומית, בשנה שעברה עברה לא פחות מארבעה מאמנים שונים עברו בקבוצה ושוב, הצליחה לסיים במשחק המבחנים האחרון על הכרטיס ללאומית. הנה השנה, שוב היא עומדת בפני רגעים מכריעים שיקבעו האם למרות התקופה הקשה תהיה לה עוד עונה בפלייאוף ומשם תוכל להתמודד על המבחנים ללאומית? אם כך בקבוצה מאמינים שהכל אפשרי ומתמודדים על הכרטיס לפלייאוף עם לא מעט יריבות שכן להבדיל מהקרב על המקום הראשון, הקרב על הכרטיס לפלייאוף צפוף מאוד בליגה הדרומית.

בכפר קאסם התייחסו למצבם ואמרו: "אנחנו רק 5 נקודות מהמקום השלישי, הכל עוד פתוח ואנחנו מאמינים. הפלייאוף זה המפעל שלנו, יהיה קשה אבל מאמינים שיכולים לעשות את זה בפעם השלישית. גם בשנים האחרונות התחלנו עם הרבה בעיות וסיימנו בטוב". 

.יעברו את החוויה גם השנה? אוהדי כפר קאסם / צילום: נזיה סולטאן


כתבות נוספות