הבורר הורה על מחיקת תביעתו של מרשיץ' נגד בני יהודה וחייב אותו בתשלום

בהחלטת הבורר: התביעה של מרשיץ' שחקנה של בני סכנין נגד קבוצתו לשעבר בני יהודה תימחק והוא חויב בתשלום של שכר הבורר והוצאות על סך 10,000 ש"ח.

הבורר שדן בסוגיית מרשיץ' מול בני יהודה הורה אמש על מחיקת תביעתו כנגד המועדון ואף חייב אותו בתשלום על שכר טרחת הבורר והוצאות המועדון על סך 10,000 ש"ח.

כזכור, מרשיץ', שחקנה של בני יהודה אשר פתח בתהליך הבוררות, עבר בחלון ההעברות האחרון לבני סכנין במדיה משחק כיום.

מרשיץ' בקבוצתו החדשה / צילום: מועדון בני סכנין

בחודש דצמבר הגיש שחקן המועדון, אנטוניו מרשיץ', תביעת בוררות כנגד מועדון הכדורגל בני יהודה ת"א במסגרתה תבע סכומי עתק, העלה טענות כוזבות והכפיש את מועדון הכדורגל בני יהודה ת"א והעומדים בראשו בצורה חסרת תקדים.בהודעת המועדון הרשמית שהוציאה קבוצת בני יהודה נאמר: "

מועדון הכדורגל בני יהודה ת"א סירב להיגרר להתנהלות הפרובוקטיבית כאמור, לא הסכים לנהל את ההליך בכלי התקשורת והקפיד על העלאת מלוא הטענות בפני כבוד הבורר חנוך קינן, באמצעות היועץ המשפטי של המועדון עו"ד רועי רוזן.

מבלי להיכנס לפרטי ההליך, ברצוננו להודיע כי הבורר הנכבד הורה אתמול על מחיקת תביעתו של השחקן ואף חייב את השחקן הן בתשלום מלוא שכר טרחת הבורר והן בהוצאות המועדון בסך 10,000 ש"ח + מע"מ.

מועדון הכדורגל בני יהודה ימשיך להתנהל בהגינות ובמקצועיות, תוך שמירה על זכויותיו וכן על השם הטוב שלו, של מנהליו, שחקניו, עובדיו והפועלים מטעמו".

#בניסכנין

כתבות נוספות